x

5 Dakikada Makyaj

76,556

GÖRÜNTÜLEME

5 dakikada yapabileceğiniz doğal tonlarda pratik bir makyaj videosu hazırladık. Videoda kullanılan ürünlere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hemen evden çıkarken 5 dakikada yapabileceğiniz bu makyaj için becerikli olmanıza gerek yok! Ürünlerini seçin ve makyajı yapmaya başlayın!

Videoda Kullanılan Ürünler;

  • Kapatıcı ve Mascara - Estee Lauder Sumptuous Mascara ve Double Wear Concealer
  • Ruj - MAX FACTOR 590 LIPFINITY HIGHLIGHTS PARLATICI
  • Fondöten - Christian Dior Diorskin Star
  • Allık - Benefit Rockateur Blush
  • Siyah Göz Kalemi  - Cecile

Guzelleselim.com, güzellik ve makyaj videolarını sizler için hazırlıyor ve profesyonel bir şekilde sizlere sunmayı amaçlıyor. Makyaj videoları yanında güzelleşmeye dair saç modelleri, cilt bakımı, tırnak bakımı(nail arts), tırnak süsleme videoları, kendin yap(dıy) videoları, kolay güzellik tüyolarıyla sizlerle buluşuyor. İhtiyacınız olan güzellik sırlarını videolarımızı izleyerek öğrenebilir ve sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Guzelleselim.com'un makyaj, güzellik ve saç videolarını izlediğiniz için teşekkürler. İstediğiniz makyaj nasıl yapılır, kolay saç modelleri ve kendin yap projeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzelleşmek üzere...

Bize bu kelimelerden ulaştınız: makyaj videoları, kolay makyaj teknikleri, makyaj nasıl yapılır, doğal makyaj, pratik makyaj tüyoları, güzellik videoları.

YORUMLAR