x

Bakımlıolmak Alışverişi

41,766

GÖRÜNTÜLEME

Bir alışveriş videosu ile sizlerleyim. Bu videoda Bakımlıolmak.com sitesinden yapacağım alışverişi sizlerle paylaşmaya karar verdim çünkü seçtiğim ürünler ile ilgili nasıl yapılır videoları da yolda, nereden/neden aldığımı merak edenler için bilgilendirici olacağını düşündüm.

Alışverişim sırasında aldıklarım;

Bu videoda biraz tüy ve saç sorununa değinelim dedim, bu nedenle ilk ürünüm sir ağda seti olacak.

1- Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Seti

İçinde tüm ihtiyaçları barındıran bir sir ağda seti tercih ettim. Hem ısı ayarlı kartuş ağda makinesi hem de konserve ağda makinesi içeriyor. Bunun yanında gerekli kartuş ağdalar, ağda sonrası temizleme, tahriş azaltıcı nemlendirici losyonu, ağda bezi ve spatulalar bulunuyor. 

2- Depileve Ağda Acısını Azaltan Jel 200Ml

Acıya hassas kişiler için üretilen Depileve Ağda Acısını Azaltan Jel. Ağrı eşiğim biraz düşüktür, umarım etkisini görürüm.

3- Gigi No Bump Batık Losyonu 115 Ml

Kıl dönmesi ve batık oluşumunun önüne geçen Gigi No Bump Topical Losyon. Bunun gibi bir ürün daha önce kullanmadım ama ağda uygulamasından 3-4 gün önceden kullanmak gerekiyormuş, bakalım etkili olacak mı önümüzdeki videolarda ayrıntılı videoları gelecek.

4- Depileve Tüy Geciktirici Ampül 3 X 10Ml

Sir ağda bakımını tamamlayayım dedim ve bunun için son ürünüm; ağda veya lazer uygulamasından sonra kullanılması gereken,  papaya ve E vitamini içeren Depileve Tüy Geciktirici ampul. Jel yapısındaki bu ürünü sir, ağda ve lazerden sonra 3-4 gün sürmemiz gerekiyormuş ve tüylerin çıkışını bariz bir şekilde geciktiriyormuş.

5- Natura Keratin Bakımı Free Plus Me Deneme Seti

Şimdi sıra saç bakımında son zamanlarda oldukça popüler olan keratin bakımını denemek için bir set hazırlamışlar Natura Keratin Bakımı Free Plus me deneme seti diye. Yıpranmış saçları besliyor, onarıyor ve ayrıca hafif dalgalı saçları düzleştiriyormuş. Bu ürünü denemek için sepete atıyorum.

6- Natura Keratin Durulanmayan Saç Spreyi

Keratin bakımından sonra koruyucu ve devam ürünü olarak "Natura Keratin Durulanmayan Saç Spreyi”  Duştan sonra çok zor taranan saçları maksimum 1 dk içinde tarayabileceğimizi vaad ediyor, keratin bakımının ömrünü uzatıyor, elektriklenmeyi önleyip dolgunluk veriyormuş. Deneyip göreceğiz.

7- Groomed Keratin İçeren Sülfatsız Şampuan Ve Saç Kremi 300 Ml

Keratin bakımı ve brezilye fönü sonrası kullanımı için özel üretilen Groomed Keratin Sülfatsız Şampuan ve Saç Kremi. Az önce sepete attığım durulanmayan saç spreyi gibi keratin bakımının ömrünü uzatıyor, onarıp besliyor ve saç boyasını koruyormuş.

8- Groomed Argan Yağı 50 Ml

Diğer tercih ettiğim üründe Groomed Argan Yağı. Argan yağını saç kuruluğunun ve elektriklenmenin önüne geçmesi için kullanıyorum, gerçekten mükemmel canlandırıyor saçları ve matlığı alıyor. 

9- Groomed Argan Face Cream 50 Ml

Son sepetime atacağım ürün ise Groomed Argan Yüz Kremi. Paraben, parafin ve alerjen içermiyormuş, formülündeki argan yağı ve salyangoz özü ile hücre yenileyici özelliği bulunmakta imiş.

Bir alışverişim bu kadardı ve aldıklarım iki gün sonra elime geçti, her birini deneyip incelemelerini Guzelleselim.com’a yazacağım. Ben daha kullanmadım daha önce kullananınız varsa eğer yorum bırakabilir, olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı ve Youtube kanalına abone olmadıysanız abone olmayı unutmayın.

Güzelleşmek üzere…

YORUMLAR