x

2015 Saç Kesim Modelleri

Saç trendi yıllar geçtikçe değişiyor. 2014 ile 2015 arasında saç kesimlerinde büyük farklar yok. Sizin için derlediğimiz 2015 saç kesim modellerinin hoşunuza gideceğine eminiz. Makyajda olduğu gibi saç modasında da doğallık ön planda tutuluyor.

Öncelikle hemen hemen her kadının kullandığı dalgalı saç modellerinden başlayalım. Dalgalı saçlar saç rengine ve saç boyuna bakmadan bizlere en güzel görüntüyü yansıtıyor. Çok romantik değil mi?

Örgü modelleri son zamanlarda oldukça popüler oldu. 2015’te de örgü modası yerini koruyor. Eskiye nazaran örgülerin gevşetilerek daha salaş hale getirilmesi ve topuzlarla kombinlenmesi dikkat çekiyor.

Saçlarını bir türlü uzatamayanlar için kısa modeller de çok moda. Yüz şeklinize kakül de yakışıyorsa hayat size güzel. İster küt ister katlı kesim olsun, saçınıza şekil verme işlemini doğru uygularsanız sonuç harika olacaktır.

Bakır tonlarında saç renklerinin modası galiba hiç geçmeyecek. Kimileri bu renge doğuştan sahipken, kimileri bu kadar şanslı olamıyor. İş maalesef saç boyalarına düşüyor :)

Bir de farklı takılmayı seven renkli kadınları unutmamak lazım. 2015 saç modasında sıradışı saç renkleri de oldukça rağbet görülüyor. Bazen değişiklik yapmak güzeldir.

Saçlarınız, sizin güzelliğinizi yansıtan en önemli varlığınızdır. Saç bakımınızı ihmal etmeyin güzeller.

Güzelleşmek üzere.

Ünlülerden Güzellik Önerileri İçin Tıklayın!
Bize bu kelimelerden ulaştınız: 2015 saç, saç kesim modelleri, kısa saç modelleri, uzun saç modelleri, dalgalı saç modelleri, saç bakımı, kadın sitesi.

YORUMLAR