x

Adil Işık 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonunda elbiseler arasında beli kemerli, askılı kısa kollu, balıkçı yaka, robalı, volanlı, manşetli, kayık yaka, kloş elbiseler, kolsuz zincirli elbiseler ve başka bir çok sayamadığımız modelde istediğiniz renk ve modelde elbiseyi temin edebilirsiniz. Çoğunlukla soft ve siyah renklerin bulunduğu canlı renklerinde bulunduğu birbirinden değişik elbiseler sizi bekliyor.

Adil ışık bluzlarda ise bisiklet yakalı, kolsuz, dantel detaylı, deri detaylı, siyah pastel olmak üzere çeşit çeşit yaka çalışması yaparak özelleşmiş bir çok yakada ve renkte bluzları temin edebilirsiniz.

Adil Işık, bu yıl moda olan bordo rengini ürünlerinde oldukça sık kullanmış. Adil ışık 2014 gömlek modelleri arasında yakası bağcıklı, uzun kollu, balıkçı yaka gömlekler, uzun gömlekler, kot gömlekler, erkek yaka gömlekler, kareli gömlekler, yüksek yakalı gömlekler ve dik yaka ve bir çok değişik yaka modeli olan desenli ve sade gömlekler yer alıyor.

Tunik reonunda ise kayık yaka, erkek yaka, balıkçı yaka, sırtı bantlı tunik, kollu ve kolsuz omuzlarından droplu bir çok pastel, açık ve canlı renklerin oluşturduğu tekstil ürünleri yer alıyor, renkleri ve değişik desenleri ile dikkat çekiyor.

Hırka bölümüne geçtiğimizde düşük yaka, asimetrik jakar desenli, kuşaklı önü açık, şal yaka, kollu ve kolsuz hırkalar olmak üzere renkleri her kıyafetle giyilebilir edaları ile en seçilenler arasında yer alıyor.

Kazaklarda dantel detaylı, balıkçı kazaklar, çizgili ajurlu kazaklar, sırt dekolteli kazaklar, deri cepli yuvarlak yaka, saç örgüsü, kayık yaka gibi birbirinden farklı değişik kazak modelleri beğeninize sunuluyor.

Pantolonlarda ise cigarette pantolon, İspanyol paça pantolon, lopis, cigaret, yüksek bel, deri pantolon olmak fleto cepli alman cepli pantolon gibi canlı ve koyu kış renklerindeki pantolonlarla karşılaşıyoruz. Şortlara baktığımızda korsajlı, pileli, mini, önden pileli, geniş kemerli, duble paça, denim ve kumaş şortlar dikkatimizi çekiyor.

Taytlarda yanları kapitoneli tayt, leopar desenli tayt, önü dikişli tayt, deri yandan fermuarlı ve deri gardil taytlar dikatimizi çekiyor.

Tulumlarda dantel, uzun yakadan bağcıklı, sırtı açık, askılı kruvaze tulum dikkatimizi çekiyor. Eteklerde düz dar etek, pilili etek, jakar mini etek, düz mini etek, kalem etek, fermuarlı etek, kemerli etek, kapitone etek, trompet etek, yandan fermuarlı etek gibi etek modelleri ile karşılaşıyoruz.

Kapanlarda ise adil ışığın kendi imzasını taşıyan soft renlerin ve canlı renklerin bulunduğu kürk detaylı, kruvaze kapamalı, reglan kollu modeller ilgimizi çekiyor.

YORUMLAR