x

Boyun Germe Estetiği

Boyun germe estetiği deforme uğramış boyunda oluşan kırışıklıklar ve sarkma gibi itici ve yaşlı gösteren görünümden kurtulmak için yapılır. Boyun germe ameliyatı tek başına da uygulanabilir, fakat bu sorunları kendinde bulunduran kişi yüz germe ameliyatı da yaptırmak istiyorsa bu iki ameliyat çeşidi beraber yapılabilir.

Boyun germe ameliyatının yüz germe ameliyatından bir fark yoktur ve aynı sonuç amaçlanır; ‘sarkma ve kırışıklıkları yok etmek’ aynı teknikler uygulanarak yapılır.

Operasyonda belirlenen kesi yeri kulağımızın arkasından saçlı dokuya doğru baz alınarak yapılır. Boyunda fazlalık olarak bulunan gevşemiş deri dokusu alınır, deri yukarıya çekilerek germe işlemi gerçekleştirilir.

Germe işlemi her germe işleminde olduğu gibi gizli dikişlerle sabitleştirilir. Sizi rahatsız eden sarkma ve kırışıklıklardan kurtulmuş ve gençleşmiş bir boyuna sahip olursunuz.

Yapılan işlemlerde iz kalması söz konusu değildir, boyun germe estetiği genel anestezi kullanılarak yapılır ve operasyon 120 dakika sürer.

Operasyon sonrası

• İyileşme sürecinde geçici olarak dren takılır.

• İşlemden sonra ağrı meydana gelecektir, ağrı kesiciler verilir.

• Ameliyat sonrasında oluşan yara izleri, morluk ve şişmeler olacaktır.

• 7 gün içinde normal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

YORUMLAR