x

Duo Adhesive Takma Kirpik Yapıştırıcısı

Duo takma kirpik yapıştırıcısı, dünyanın en iyi ve en çok kullanılan takma kirpik yapıştırıcısı. Profesyonel makyaj sanatçılarının dahi tek tercihi olan Duo kirpik yapıştırıcısının, neden bu kadar kullanıldığını merak ediyorsanız eğer hemen açıklayalım; gözde görünmez şekilde şeffaflaşarak kuruması ve suya dayanıklı lateks yapısı.

Amerika markası olan Duo Adhesive kirpik yapıştırıcısı özellikle Mac mağazalarında 30 TL gibi bir fiyata satışa sunulmakta. Duo takma kirpik yapıştırıcısı, Mac mağazalarında satılıp da Mac üretimi olmayan tek ürün diyebiliriz.

Her takma kirpik uygulamasında çok az miktarlar kullanıldığı göz önüne alındığında 14 gr olan ürünün uzun bir süre kullanılabilmesi de ayrıca olumlu yönlerinden.

Duo takma kirpik yapıştırıcısının tek olumsuz yanının kötü kokusu olduğunu söylemek mümkün. Oldukça ağır bir kokusu var ama kısa bir süre içinde uçup gidiyor, kurudukça koku  da yok oluyor.

Duo takma kirpik yapıştırıcısı diğer yandan da ameliyat yaralarını birbirine yapıştırmak için kullanılan tıbbi bir ürün olarak da kullanılmakta. Tıbbi ürün olarak da karşımıza çıkan Duo takma kirpik yapıştırıcısı profesyonel takma kirpik uygulaması yapmak isteyen her kişiye hitap ediyor.

YORUMLAR