x

En İyi 5 Maybelline Ruj

Çok sevilen markalar arasında olan Maybelline’in rujları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimisi sizi fazlasıyla hayal kırıklığına uğratıyor, kimisi ise görüntüsüyle şaşırtıyor değil mi? Maybelline’in çok iddialı reklamları konusunda hemfikir olduğunu düşünüyoruz. Sürekli pişman olmayasınız diye sizler için en iyi 5 Maybelline ruju araştırdık. Ortaya genel olarak doğal renkler içeren ve kalıcılığı orta seviyede olan rujlar çıktı. Günlük hayatta tercih edebileceğiniz gibi özel günlerde de kullanabileceğiniz renkler var. Eğer Maybelline’den ruj almak istiyorsanız öncelikle yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu renkler harika!

1- Maybelline Color Sensational Ruj - 315 Rich Plum

Günlük hayatta tercih edebileceğiniz bir ruj. Şeffaf ve mor kapaklı tasarımı çok kaliteli görünmese de fiyatı ve performansı açısından göz ardı edilebilir. 24 ay kullanım süresi var. Kremsi ve yumuşacık yapısı sayesinde sürümü oldukça kolay. Ne parlak ne de mat bir bitişi var, satin yapılı bir ruj diyebiliriz. Dudakları kurutmuyor. Kalıcılığı da günlük için yeterli geliyor. Bir şey yiyip içmediğiniz sürece dudağınızda yaklaşık 4 saat bozulmadan kalabiliyor. Sonrasında rengi soluklaşmaya başlıyor ve tazeleme ihtiyacı hissediyorsunuz. Biraz dudak kusurlarını gösteren bir formülü var. Bu yüzden kullanmadan önce dudaklarınıza peeling yapmalısınız. Peeling yapmadan sürerseniz fotoğraf çekimlerinde dudaklarınızın kusurlu göründüğünü fark edersiniz. Dudak renginden bir kaç ton koyu olduğu için çok doğal görünüyor. Her ten rengine yakışacak cinsten. Fiyatını fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz.

 

2- Maybelline Color Sensational Ruj - 620 Pink Brown

Çok tatlı bir uçuk pembe. Özellikle kumral ve sarışınların dudaklarında çok doğal duruyor. Sadece rimel ve Pink Brown ile hem canlı hem de doğal güzellikte olabilirsiniz. Kalıcılığı süper değil. Bu yüzden saatte bir tazeleme ihtiyacı hissedeceksiniz. 

 

 

3- Maybeline Watershine Lipstick Cherry Candy

Günlük hayatta kırmız rujdan vazgeçemeyenler fakat çok da abartı olmasını istemeyenler için güzel bir seçenek. Çok doğal bir kırmızılığı var. Yapısı çok yoğun olduğu için rengini kolayca veriyor. Dudaklarınızı canlı göstermek istediğiniz zaman sık sık tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Işıltılı ve sim içermeyen bir yapısı var. Kesinlikle mat değil. Lip gloss gibi çok parlak da değil. Dudaklarınız ıslakmış gibi görünüyor. Kalıcılığı fiyatına göre makul. Ayrıca içeriğinde E vitamini var. Dudaklarınızı nemlendirme özelliğine sahip.

 

4- Maybelline New York Hydra Extreme Nemlendirici Ruj - 590 Burgundy

Öncelikle Maybelline rujları arasında en kalıcı olanlar arasında demeliyiz. Koyu renk olduğu için dudağınıza mürekkep gibi yapışıp kalıyor. Hatta çift fazlı temizleyici ile temizlerken bile zorlanabilirsiniz. Çok hoş bir bordoluğu var. Hem asi hem de vamp bir havaya sokuyor sizi. Nemlendirme özelliği çok iyi. Zaten isminde de nemlendirici ruj olarak geçiyor. Dudaklarınızı yumuşacık yapıyor ve asla kurutmuyor. Her gün sürülecek cinsten olmasa da ara ara kaçamak yapabilir, daha seksi bir havaya bürünebilirsiniz. Kırmızı renk tasarımı rujun rengiyle uyumlu olsa da çok kaliteli göründüğü söylenemez. Fakat performansı için bunu göz ardı edebilirsiniz.

 

5- Maybelline Superstay 14 Hour Lipstick - 260 Always Plum

Erik ve mürdüm tonlarında harika bir renge sahip! Kalıcılığı tabi ki 14 saat değil. Yaklaşık 2 saat boyunca dudağınızda bozulmadan kalıyor. Tasarımı idare eder. Çok geniş bir renk skalası olan bu seride en güzel rengin Always Plum olduğunu söyleyebiliriz. Sadece rengi için bile almaya değer. Çok minik simler içeriyor. Bu da dudak kusurlarını arka plana itiyor. Ruj tazeleme konusunda sıkıntınız yoksa çok sık kullanacağınızı düşünüyoruz. Özellikle beyaz tenli bayanların vazgeçilmezi olacak cinsten.

 

Güzelleşmek üzere.

En İyi 5 Mac Ruj İçin Tıklayın!

Bize bu kelimelerden ulaştınız: En iyi maybelline ruj, maybelline rujları, ruj seçimi, maybelline, en iyi ruj, ruj nasıl sürülür, ruj seçimi, dudak kusurlarını gizleyen ruj, kalıcı ruj

YORUMLAR