x

En İyi 7 Kirpik Dolgunlaştırıcı Maskara!

Maskara seçmek kolay değil, hacim veren maskarayı bulmak hiç kolay değil! Genelde kaliteli maskaralar kirpikleri uzatmayı başarsa hacim konusunda vaat ettiklerini yerine getirmiyor. Bu yüzden bu yazıyı hazırlarken oldukça dikkatli davrandık.  Uzunluğa değil hacime önem verdik. İşte sizin için seçtiğimiz en iyi 7 kirpik dolgunlaştırıcı maskara!

1- Lancome Hypnose Mascara

10 yıldır en iyi maskaralar arasında kalmayı başarmış. Kirpiklere hacim verirken tek tek birbirinden ayırıyor. Saatlerce kirpiklerde kalıyor, dökülme yapmıyor, akma bulaşma sorunu yok, topaklanma söz konusu değil. Hacim konusunda çok başarılı olan bu maskaraya mutlaka bir şans verilmeli.

 

 

2- Benefit They're Real Mascara

Her ne kadar reklamındaki gibi takma kirpik görüntüsüne kavuşmamızı sağlamasa da gerçekten çok başarılı bir ürün. Son zamanlar çoğu bloggerda da görmeye alışmışsınızdır. Kendisi bir çok ödüle layık görülmüştür. 3 kata kadar topaklanmadan uygulayabilme özelliğine sahip. Fırçası ise oldukça orjinal. Plastik fırçanın ucundaki dikey kıllarla kirpiklerinizi ayırabilir, yatay kıllarla kirpiklerinize hacim kazandırabilirsiniz. Dolgun, kıvrık ve ayrıca uzama sağlayan bu maskaranın seveni çok!

 

3- Loreal Paris Mega Volume Collagen 24H Mascara

Simsiyah ve dolgun kirpikler elde etmemizi sağlayan bir maskara daha. Topaklanma yapmıyor. İçeriğindeki kolajen ve özel fırçası sayesinde sonuç oldukça başarılı.

 

 

4- Guerlain Noir G Mascara

Sadece tasarımıyla bile kendisine aşık eden bir ürün. Ambalajında ayrıca bir ayna var! Ultra siyah pigmentli yapısıyla hacimli, kıvrık ve uzun kirpikler elde etmemizi sağlıyor. Gerçekten çok başarılı!

 

 

5- MAC Haute&Naughty Too Black Mascara

Doğal ve yoğun olarak iki farklı seçenek sunan Mac'in diğer maskaralarına göre daha başarılı bulduğumuz bir ürün. Kirpikleri tek tek ayırarak simsiyah boyuyor. Bu rimele ait ayrıntılı yorumlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

6- Clinique High Impact Extreme Volume Mascara

Kısa kıllara sahip fırçaso tüm kirpiklere ulaşabiliyor. Sıvı yapısı sayesinde topaklanmaya yap ıyor. 2-3 kat uygulama imkanı var. Gün boyunca kalıcı, akma bulaşma veya dökülme sorunu yok.

 

 

7- Clarins Instant Definition Mascara

Özel ikili fırçası sayesinde en kısa kirpiklere bile ulaşabiliyor. Zengin formülü ile ultra hacim sağlıyor ve yoğun bir renk veriyor. Uzun süre kalıcı ve her kadına hitap edecek güzel bakışlar elde etmeyi sağlayan çok başarılı bir ürün.

 

 

Umarız içlerinden en azından bir tanesi sizi de mutlu eder.

Güzelleşmek üzere.

YORUMLAR