x

En İyi 7 Mineral Pudra

Mineral makyaj, cilt sağlığına önem veren kadınların gözdesi. Diğer ürünlere göre daha doğal duran yapıları ve cildi korumaları sayesinde oldukça popüler. Bu yüzden hala mineral içerikli ürünleriniz yoksa denemenizi tavsiye ederiz. Peki her mineral makyaj ürünü gerçekten mineralli mi? İşte bu tartışılır. Mineral fondöten, kapatıcı ya da pudranın kaliteli olduğu anlamanız için iki parmak arasında ezerek yapısını hissetmelisiniz. Ürünün yumuşaklığı ve dokusu bu şekilde anlaşılabilir. Minerallerin yüksek kalitede ham maddeden elde edilmiş olması çok önemlidir. Sizler için en iyi 7 mineral pudrayı araştırdık. İşte onlar!

1-Fresh Minerals Mineral Pressed Powder: Powder yani pudra olarak geçse de fondöten gibi de tanımlayabiliriz. Çünkü fondöten gibi kapıtıcılığı olan aynı zamanda pudra kadar hafif bir ürün. Paraben, yağ, parfüm, talk pudrası içermiyor. Gözenekleri tıkamayarak cildin nefes almasını sağlıyor. Bu sıkıştırılmış mineral pudra gerçekten harika.

 

 

 

 

 

2-Jane Iredale Pure Pressed Base: Bu ürüne sahipseniz 4 ürüne birden sahipsiniz demektir. Fondöten, pudra, kapatıcı, güneş koruyucu özellikleri sayesinde rakiplerini geride bırakıyor. Kalıcılığı konusunda çok iddialı. Cildinizindeki kusurlara zarar vermeden gitlemeyi vaadediyor.

 

 

 

 

 

3-Laura Mercier Mineral Powder: İçerisinde tam 15 çeşit aminoasit var. Cildi toksinlerden arındırarak hücreleri yenilediğini vaadediyor. Yani bir anti-aging özelliği var diyebiliriz. Bu da yaşlanmayı geciktirdiğinin göstergesi. Cildinizde aydınlık ve doğal bir görüntü yaratıyor. Hayranı çok!

 

 

 

 

 

4- M.A.C Mineralize Skinfinish Natural: Favoriler arasında Mac olmazsa olmaz. Orta derecede kapatıcılık sunduğu için doğal görüntüyü seven bayanların gözdesi. Fondöteninizi sabitleyeceğiniz gibi tek başına da canlı görüntüyü Mac ile yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

5- I.D. Bare Minerals Original Mineral Veil Powder: ID Bare Minerals markası mineral makyajda tahtına oturmuş diyebiliriz. Yalnız bu ürünlere ulaşması çok zor. Yine de listeye koymasak olmazdı. Talk parfüm içermiyor. Tüy kadar hafif bir yapısı var. Parlamayı önlüyor. Gün boyu kalıcılığı vaadediyor.

 

 

 

 

 

6- Prestige Cometics Translucent Finish Mineral Powder: Prestige Cosmetics de oldukça fazla hayran kitlesine sahip mineral pudralardan bir tanesi.

 

 

 

 

 

7- Youngblood Hi-Definition Hydrating Mineral Perfecting Powder: Aşırı yağlı ciltler, nemsiz ciltler ve gün içerisinden aşırı yağdan dolayı parlayan ciltler için mükemmel bir ürün. Nemlendiricili özelliği sayesinde cildinizdeki fazla yağı emerken nemli kalmasını sağlıyor. Çok ince ve şeffaf bir yapısı var. Gün boyu kalıcılığı vaadediyor. Makyajdan önce ya da sonra uygulanabilir. ID Bare Minerals’e eş değer diyebiliriz.

 

 

 

 

 

Güzelleşmek üzere.

Yüz Şekillerine Göre Kısa Saç Modellerini Öğrenmek İçin Tıklayın!

YORUMLAR