x

En İyi 7 Nemlendirici Krem

Konumuz cilt olunca akla ilk gelen kelime nem. Cildimizi sabah akşam nemlendirmek ona yapılan en büyük iyilik. Bu yüzden sizler için en iyi 7 nemlendiriciyi araştırdık. İş kaliteli nemlendiriciye gelince bize biraz pahalıya patlayabiliyor, bizden söylemesi.

Hayatımız boyunca bize eşlik etmeye devam eden cildimizi korumak ve ona iyi bakmak bizim önemli bir görevimiz. Aslında güzellik konusunda her şey onda başlayıp onda bitiyor. Bir bebeğin cildi nasıl yumuşacık, pürüzsüz pembe ve hassas ise yaşlı bir insanın ki o kadar sert, kırışık ve solgun. Yaşımızı ele verdiği gibi güzel bakıldığında gerçeği kamufle de edebiliyor. Hiç makyaj malzemeniz olmasın ama cildiniz sağlıklı olsun.

En İyi 7 Nemlendirici Krem

1- Dior Capture Totale Soin Regard Multi Perfection: Kuru ciltler için capture totale teknolojisiyle üretilen bir nemlendirici. Tüm yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde düzelttiğini vaat ediyor.

 

 

 

 

 

2- L'occitane Creme Divine: Cildiniz için pek çok vaatleri var. İçerdiği ölmez otu kısacası genç cildinizi ölümsüzleştirdiğini söyleyebiliriz. Derinden besleyerek cildinize ışıltı katıyor, sürekli yenileme yapıyor, çizgilerinizi yok ediyor.

 

 

 

 

 

3- Chanel Le Weekend De Chanel: Gül suyu özleriyle cildinize bakım yapıyor. Cildi kalıcı olarak nemlendirme, hücre yenilemesine yardımcı olma, kadifemsi ve parlak bir cilt yaratma özelliklerine sahip.

 

 

 

 

 

4- Shiseido Future Solution LX: Masajla uygulandığında daha da etkili olan bu nemlemdirici kırışıklık, sarkma ve donuklukları en aza indiriyor. Nemlendirme özelliğü harika.

 

 

 

 

 

5- Clinique Moisture Surge Intense: Yağsız jelimsi yapısı çok kuru ve karma ciltler için geliştirilmiştir. Düzenli kullanımda cilde nemi hapsediyor ve çevresel zararları dışarı atıyor.

 

 

 

 

 

6- Guerlain Super Aqua: Sütlü ve yumuşak bir dokusu olan bu nemlendirici yaşlanmalara karşı savaşıyor. Cildin nem bariyerini onararak nemi hapsediyor.

 

 

 

 

 

7- Biotherm Aquasource Skin Perfection TTP: Aqaliss teknolojisiyle üretilen bu nemlendirici tüm cilt tipleri için uygundur. Buzlu etkisi cilt bozukluklarını gidererek pürüzsüz göstermeyi vaat ediyor. 24 saat nem sağlama özelliği var.

 

 

 

 

 

Güzelleşmek üzere.

En İyi 7 Mineral Pudra İçin Tıklayın!

YORUMLAR