x

En İyi Mobil E-ticaret Uygulamaları (Online Alışveriş)

Günümüzün dijital dünyasında İnternet’in ve mobilin önemini görmezden gelmek mümkün değil. Bu, özellikle de alışveriş söz konusu olduğunda geçerli. İnternet kullanıcılarının %30’undan fazlasının online alışveriş yaptığı ülkemizde 36 milyondan fazla mobil kullanıcı olduğunu düşünürsek, mobil e-ticaret sitelerinin de Türkiye’nin ticaret sahasında ne kadar önemli bir yer kapladığını görebiliriz.

Ben de sizin için bu yazıda, günümüzde sayıları aynı e-ticaret siteleri gibi git gide artmakta olan mobil e-ticaret uygulamaları arasından öne çıkanları inceledim.

İşte Türkiye’nin en iyi mobil e-ticaret uygulamaları:

Çiçek Sepeti

Basit bir şekilde “Mutlu Etmenin Adresi” sloganıyla yola çıkan ve Türkiye’de online çiçek siparişi dendiğinde herkesin aklına gelen ilk isim olan Çiçek Sepeti, mobil uygulaması ile sevdiklerinizi mutlu etmeyi son derece kolay, hızlı ve avantajlı hale getiriyor. Çiçek Sepeti’nin iOS ve Android uygulamalarını kullanarak, mobile özel indirim fırsatlarından yararlanabilir, indirim kuponları ve kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Uygulamanın ayrıca hatırlatma servisi, adres defteri ve hızlı sipariş oluşturma gibi kolaylıkları da bulunuyor.

iOS:

https://itunes.apple.com/tr/app/cicek-sepeti/id723715907?mt=8

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ciceksepeti.ciceksepeti&hl=tr

Hepsi Burada

Türkiye’de online alışverişin öncü isimlerinden Hepsi Burada, mobil uygulaması ile de alışverişi daha hızlı ve pratik hale getiriyor. Uygulamanın avantajları arasında tek tıkla alışveriş, kişiye özel kampanya ve süper hızlı arama öne çıkıyor.

N11

Farklı kategorilerde, farklı zevklere hitap eden çok sayıda mağaza ve ürün bulabileceğiniz N11, söz konusu mobil alışveirş olduğunda da iddialı. N11 mobil uygulaması, kullanıcılara sesli ürün arama ve mobile özel fiyat gibi fırsat ve kolaylıklar sunuyor.

Gitti Gidiyor

İnternetten alışverişin popüler sitelerinden GittiGidiyor, mobil uygulamasıyla da kullanıcılara pek çok kolaylık sunuyor. GittiGidiyor mobil uygulamasından, mobil cihazınız ile fotoğrafını çektiğiniz ürünleri anında satışa çıkartabilir, alışveriş sürecini takip edebilir ve ödemelerinizi  hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR