x

Game of Thrones Erkeklerinden İlham Aldık

Severek ve hayranlık ile takip ettiğimiz Game Of Thrones'un birbirinden yakışıklı erkeklerini düşünüp “günümüzde yaşayan birer kadın olsalardı nasıl giyinirlerdi” diye bir fantaziye kapılıp ilginç  kombinler yaratmaya çalıştık.

Hazırladığımız kombinlerdeki birçok parçayı bütçenizi zorlamayın diye indirimli ürünlerden seçtik. İndirimli olmayanlarda ise daha ucuza alışveriş yapabilesiniz diye küçük bir araştırma yapıp indirim kuponları bulduk.

Jorah Mormont

Her ne kadar geri plana atılsanız da kendi ışığıyla parlayanlardansanız bu tarz size göre. Cesur, mert ve dürüst Jorah Mormont tam bir gözü kara romantik, Jorah şu an da burada olsaydı biz böyle giyinirdi dedik, onun için açık mavi renk ve kahverengi tonlarını seçtik.

Etek- Bonprix

Kolye-Boyner

Ayakkabı-Mango

Çanta-Zara

Bluz- Trendyol ( İndirim Kodlarım’da değişik alt limitlerde geçerli trendyol indirim kuponu bulunabiliyor.)

Jaime Lannister 

Tüm Lannister'lar gibi Jaime'de ortamın gözdesi olmayı seviyor. Çekici ve kıvrak zekalı Jamie gibi siz de tüm gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız altın rengini tercih edebilirsiniz. Eğer tamamen altın giyinmek size çok fazla geliyorsa o halde bir kaç aksesuarınızı altın ve ya amber rengi seçmeniz de yeterli olacaktır.

Ayakkabı- Tarz Kız

Elbise- Bonprix

Parfüm- Mizu

Küpe-Lidyana

Çanta-Roman

Khal Drogo

Vahşi, çekici ve sert gözüken Khal Drogo her halde günümüzde yaşayan bir bayan olsaydı deri elbise, etek ve aksesuarlardan vazgeçemezdi diye düşündük. Bu gotik tarz ile sadece vahşi değil aynı zamanda narin ve zarif de gözükebilirsiniz. Bu tarzı hafif bir makyaj ve at kuyruğu ile tamamlamayı unutmayın :)

Giyim Aksesuarı, Etek, Yüzük, Çanta- Lidyana

Bluz, Ayakkabı-Mango

Loras Tyrell

Sizi gören herkes çiçek gibi narin biri olduğunuzu düşünecek. Bu senenin modası büyük çiçekli elbiseler ve saç aksesuarları ile hem 2015 modasını hem de Tyrell Hanesinin modasını takip edebilirsiniz.

Elbise- Bonprix ( şu anda indirim yapan bonprix indirim kodu var!)

Küpe, Çanta- Forever New

Yüzük-Lidyana

Toka- H&M

Ayakkabı- Vakko

John Snow

Şimdide sıra arkasından ağıtlar yakılan Türkiye'nin sahiplendiği John Snow'a geldi. Eğer onun için kış kombini yapıyor olsaydık kuş tüyü etek ve elbiseler çok güzel giderdi ancak kendisi kış gelemeden öldüğünden onun için yazlık bir kombin yapmak istedik. Tabi ki siyah küçük bir elbise kombinizin vazgeçilmez parçası. Siz de onun gibi asil ancak aynı zamanda halk kadınıysanız abartısız bu siyah kombini gönül rahatlığınca kullanabilirsiniz.

Çanta- Nine West

Elbise- Vereperamoda

Yüzük- Atasay

Kolye- Boyner

Ayakkabı- Beymen

Theon Greyjoy

Theon'un tüm kötü geçmişini unutalım ve dönüştüğü yardımsever adama uygun bir kombin yapalım dedik. Eğer siz de gösterişi sevmiyor önemli olan rahatlık diyorsanız bu spor kombini hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Çanta- Zara

Ayakkabı- Mango

Pantalon, Bilezik, Bluz- Lidyana

YORUMLAR