x

Kol Germe Ve Kol Estetiği

Bir çok insanda kol sarkmalarına rastlayabilirsiniz. Bu sarkmaların sebebi yeterli egzersiz yapmama, beslenme bozuklukları ve hızlı kilo alıp verme gibi bir çok etken olabilir.

Böyle bir rahatsızlıkla karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken çözüm egzersizlerdir eğer egzersizler fayda etmiyorsa kaslarınızda genişlemeler varsa tıbbi bir düzeltme düşünüyorsanız, başvuracağınız yöntemler kol estetiği veya kol germe ameliyatı olucaktır.

Kol estetiği

Kol kaslarının genişlemesi, sarkması veya kötü gözükmesini sağlayan etkenler aşırı derecede koldaki yağ oranıyla alakalıdır. Bunun için lazer liposuction yöntemleri en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Bu yöntem ile koldaki yağları yok etmek güzel bir görünüm için ideal bir sonuç elde etmek oldukça kolaydır.

Kol bölgesinde kaslarınızda yağlanma yerine sarkma söz konusuysa kol germe ameliyatını tercih etmelisiniz. Kol germe ameliyatında oluşan izleri dış görünüşünüzde kimse fark edemez. Operasyon bitiminde hem kollarınızdaki yağlarınızdan, hem de gevşemiş ve sarkmış gözüken bir ciltten kurtulmuş olursunuz.

Lazer liposuction yöntemi ile kol estetiği

• 60 dakika sürer.

• İşlemden 24 saat sonra gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

• İşlemden sonra bandajlarınızı doktorunuzun önerdiği tarihte çıkartınız.

• İşlemden sonra belirli bir süre ağır şeyler kaldırmayınız.

YORUMLAR