x

Koton 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu baktığımızda, hem kadın hem erkek kategorisinde pastel ve koyu renklere rastlamak mümkün. Pastel renklerin yanı sıra canlı renklerle de karşılaşmak oldukça iç açıcı, gözümüze çarpan diğer yeni detaylar arasında kareli gömleklere ve pantolonlara, çiçek desenli, etnik desenli, kazayağı desenli bir çok değişik desenlerle karşımıza çıkan kazaklara, bluzlara, pantolonlara, taytlara aklınıza gelen her tür tekstil ürünlerine rastlıyoruz.

Kotonda bu yıl klasik bir çizgi ile karşımızda bu sene. Koton mağazasına girdiğinizde deri detayları, her tür tekstil ürününde özellikle etek, şort, tayt, pantolon, çeketler de görebilirsiniz.

Bir dikkatimizi çeken detay ise birbirleri ile uyum sağlayan renklerin bir arada kullanımı kotonun çeketlerinde bu uyumlu renklerdeki çubuklu ürünlere rastlamak mümkün. Kabanlar da tek renk çalışılmış, canlı ve cıvıl cıvıl renklerdeki kabanlar gözümüzü kamaştıracak, kürk detaylı montlarda dikkatimizi çekenler arasında.

Pantolonlarda klasik pantolonlar kareli modeller, yüksek bel pantolonlar, jean pantolonlar ve ispanyol paça gibi modellerden oluşuyor. Montlarda da çift renk çalışılmış modellere rastlıyoruz. Çeketlerin ise çiçek desenli, uyumlu ve sportif  bir tarzı bulunmakta.

YORUMLAR