x

Liu Jo 2015 Sonbahar/Yaz Çanta Modelleri

İlkbahar/ Yaz 2015 Liu Jo Accessories koleksiyonu iki farklı tema ile karşımıza çıkıyor. İlk tema; “COME ON BABY LIGHT MY FIRE” ikinci tema ise “HOTEL CALIFORNIA”

COME ON BABY LIGHT MY FIRE

Arizona Çölünden ilham alan birinci temada, özgür ruhlu ve maceracı Liu Jo kadınına sesleniliyor. Renk paleti bu vahşi doğanın doğal renklerinden çeşitleniyor; bordo ve pembenin doğal tonları, yeşilin her tonu; bej, kum beji, doğal taş tonlar..

HOTEL CALIFORNIA

California otellerinden esinlenen bu temada, ilham perileri palmiye ağaçları, okyanusun binbir tonu eşsiz dalgalar, sokakta spor, dondurma canlı ve enerjik California Sokakları... Bu tema hem buram buram yaz kokuyor hem de içimize mutluluk aşılıyor.. Renkler, tüm yaz renkleri aslında; sorbet tonları, mavinin binbir tonu ile doğal California sokaklarındaki her ton koleksiyonun renkleri arasında yer alıyor.

Aksesuarlarda en çok göze çarpan, metal detayların çantaları süslemesi; her iki temada doğadan ilham alıp rahatlığa vurgu yaptığı için “Shopping Bag” ler büyük çoğunlukta.. Çapraz asılan postacı çantaları ve uzun sapları ile yine “Cross Body” olabilen omuz çantaları bu sezon revaçta... Mini çantalar da yazın göze çarpan aksesuarlarından. Fazlalıklarından kurtulup doğa ile bütünleşmek isteyen maceracı Liu Jo kadını mini çantalara yöneliyor ve uçuşan kıyafetlerini bu modeller ile tamamlıyor.

Yazın en çok konuşulacak detaylarından olan püskül, deri çantaların vazgeçilmez bir parçası haline dönüşüyor ve doğal tonlar ile birleşerek koleksiyonun en hit modellerini oluşturuyor. Derinin yanı sıra, kumaş ve eco deri çantalarda hem yaz havasına hem de iki farklı temanın da konseptlerine son derece uygun bir şekilde form buluyor.

2015 yazının “ It Bag” ‘i olarak adlandıracağımız çantamız ise Saffiano.. Günlük koşuşturmalardan geceye kadar her saniye yanınızdan ayıramayacağınız Saffiano bu koleksiyonda zımba ve metal detaylar ile değişirken, Arizona Çölünde ve California‘da gün batımının binbir renk tonundan ilham alıp geniş bir renk yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

Liu Jo Sonbahar/Yaz 2015 gözümüze çarpan çanta modelleri...

Çanta Modelleri

YORUMLAR