x

Makyaj Videoları

Kadın demek makyaj demek! Tabii ki abartıya kaçmadan! Sizler için hazırladığımız makyaj videolarını bu yazımızda derlemek istedik. Sürekli farklı konuda makyajlarla karşınıza çıktığımız için aralardaki süreler biraz fazla olabiliyor. Günden güne daha çok makyaj videosu çekmeye çalıştığımızdan emin olun güzeller. Aşağıya yorum bırakmayı unutmayın!

Özel günlerde tüm kadınlar dikkat çekmek ister, göz alıcı olup insanları kendine hayran bırakmak… Ünlü yıldızlar gibi süzülüp bakışları üzerlerine çekmek… O zaman kırmızı ruja başvurmak gerek! İşte size özel bir gecede kullanabileceğiniz kırmızı ruj makyajı!

Gece Makyajı İçin Tıklayın!

Gündüz makyajında doğal güzelliğimizi ön plana çıkarırken aynı zamanda hayatın günlük temposunda rahat edebilmek çok önemli. Doğallık, çekicilik ve güzellik… Üçü bir ara olmalı değil mi? Gündüz iş, okul ya da özel bir etkinlik; nerede ne için kullanacağınıza karar verdiyseniz hemen aşağıdaki linke tıklayın!

Gündüz Makyajı İçin Tıklayın!

Buğulu gözlerin modasının geçtiğini hiç gördünüz mü? Etkileyici ve gizemli bakışlarla dikkat çekmek hiçte zor değil aslında. Onlarca makyaj malzemesi arasında boğulmaya hiçte gerek yokmuş gibi. Buğulu gözler; etkileyici ve gizemli… Pratik buğulu göz makyajında ihtiyacımız olan iki şey var; siyah ya da kahverengi göz kalemi ve rimel. Malzemeleriniz hazırsa hemen videomuzu izlemeye başlayın!

Pratik Buğulu Göz Makyajı İçin Tıklayın!

Dumanlı göz makyajı bayanların favori makyajları arasında. Özel günlerde siyahın ya da kahvenin cazibesiyle dumanlanan gözler hem güzel hem de baştan çıkarıcı olabiliyor değil mi? Sizde dumanlı gözlere sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki videomuzu izlemeniz yeterli!

Dumanlı Göz Makyajı İçin Tıklayın!

Önemli bir partiye katılacaksınız ve kısa zamanda hazırlanmanız gerekiyor. Kısa sürede videodaki adımları takip ederek parti makyajınızı yapabilirsiniz ve tabii ki saçlar ve diğer hazırlıkları es geçmemek gerekir. Öncelikle gerekli ön hazırlıklarınızı yapın;

  • Kaşlarınızı alın.

  • Tırnak bakımınızı yapıp ojenizi sürün.

  • Dişlerinizi fırçalayın.

  • Dudak peelingiyle dudaklarınızı pürüzsüzleştirin.

  • Lip balm ve yüzünüze uygun bir nemlendirici ile dudaklarınızı ve yüzünüzü nemlendirin.

Şimdi videomuzu izleyip uygulamaya geçebilirsiniz!

Parti Makyajı İçin Tıklayın!

Üç adımda çekik gözlere nasıl sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için ihtiyacınız olan dipliner, rimel ve siyaj göz kalemi. Herşey tamamsa eğer hemen aşağıdaki linke tıklayın!

Pratik Çekik Göz Makyajı İçin Tıklayın!

Hem sade hem de etkileyici ten renginize biraz parıltı verecek tabii ki yaz aylarının vazgeçilmezi bronz makyajyapmaya ne dersiniz? Hem doğal, hem kolay, hem de hemen hemen herkese yakışacak bir makyaj için aşağıdaki linke tıklayın!

Romantik Bronz Makyaj İçin Tıklayın!

Sevgililer gününde nasıl bir makyaj yapmalıyım diye düşünenler için Sevgililer Günü Makyajı videosunu hazırladık! Sevgililer gününde yaşayacağınız romantik anlarda göz kamaştırıp bugünü diğer günlerden farklı kılmak elinizde. Makyaj, saç, tırnak ve kıyafet hepsi bir bütün olmalı. 14 şubatta güzelleşmeniz tam zamanı!

Sevgililer Günü Makyajı İçin Tıklayın!

Sıcak yaz günlerinde nasıl makyaj yapacağınızı düşünüyorsanız eğer yaz akşamlarınızda tercih edebileceğiniz videomuz için aşağıdaki linke tıklayın!

Sade Yaz Makyajı İçin Tıklayın!

Bayram için hazırladığımız ama her zaman tercih edebileceğiniz doğal tonlardaki makyaj için aşağıya tıklayın!

Kahverengi Dumanlı Göz Makyajı İçin Tıklayın!

Her zaman kullanmaya müsait olmasa da maskeli baloda ya da ilginç kutlamalarda tercih edebileceğiniz taş bebek makyajı için tıklayın!

Taş Bebek Makyajı İçin Tıklayın!

Farklı denemeler için ateş perisi makyajını yapmaya ne dersiniz?

Ateş Perisi Makyajı İçin Tıklayın!

Hemen evden çıkarken 5 dakikada yapabileceğiniz bu makyaj için becerikli olmanıza gerek yok! Ürünlerini seçin ve makyajı yapmaya başlayın!

5 Dakikada Makyaj İçin Tıklayın!

Arap göz makyajı nasıl yapılır diye merak edenler için kullanılabilir sadelikte bir video hazırladık. Birkaç adımda arap kadınların gözlerine sahip olabilirsiniz. Tek yapacağınız eyeliner tekniğinizi biraz değiştirmek olacak! Arap makyajında gözler ön plandadır ve renk seçiminde sınır yoktur. Doğal tonlar tercih ettiğimiz bu videodaki teknikleri kullanaran kolayca farklı renk kombinasyonlarında kendinize özel makyaj yapabilirsiniz.

Arap Göz Makyajı İçin Tıklayın!

Her renk kombinlerle uyum sağlayacak bir olan makyajı sadece yılbaşında yapmanıza tabii ki gerek yok!

Yılbaşı Makyajı İçin Tıklayın!

Gece bir yere davetlisiniz ve yeşil tonlarında gece makyajı yapmak istiyorsunuz. Hemen aşağıdaki linke tıklayın!

Farmasi Ürünleriyle Gece Makyajı İçin Tıklayın!

Ariana Grande’nin Break Free klibindeki makyajı oldukça sade ve kolay. Siz de denemek isterseniz işe videomuzu izlemekten başlayın!

Ariana Grande Makyajı İçin Tıklayın!

Gözlere biraz derinlik katacak ve gizemli bakışlara sahip olmamızı sağlayacak buğulu göz makyajı kesinlikle alternatifler arasında olmalı.

Buğulu Göz Makyajı İçin Tıklayın!

Kırmızı rujdan vazgeçemeyenlere bir alternatifimiz daha var!

Kırmızı Ruj Makyajı İçin Tıklayın!

Şimdilik makyaj videolarımız bu kadar. Bize takip etmeye devam edin güzeller!

Güzelleşmek üzere.

Farklı Konulardaki Blog Yazılarımız İçin Tıklayın!

Bize bu kelimelerden ulaştınız: Sevgililer günü makyajı, makyaj videoları, güzellik sitesi, kadın sitesi, makyaj nasıl yapılır, makyaj videoları, buğulu göz makyajı, arap makyajı, yılbaşı makyajı, yaz makyajı, gece makyajı, gündüz makyajı, romantik bronz makyaj, çekik göz makyajı.

YORUMLAR