x

Mango 2013 - 2014 Kış Koleksiyonu

Mango kış kreasyonunda; siyah, beyaz, gri ve kahverengi gibi renkler yoğunlukta bulunuyor. Bu renk klasiklik ve sportif bir tasarım anlayışı sergiliyor, her yaşa yakışacak şıklık bu yıl mangonun kreasyonunda karşımıza çıkıyor. Bu senenin trend olan renklerine ve desenlerini mango ev sahipliği yapıyor.

Mango'da elbiseler reonuna baktığımızda bu sene trend olan dantel detaylı, çiçek desenli, etnik, deri elbiseler şıklığı yansıtıyor. Şaşırtan elbise modelleri arasında pek alışık olmadığımız şal, eşarp, Uzakdoğu gibi desenleri taşıyan elbiselere rastlayabilirsiniz.

Mango kış koleksiyonunda, farklılık ve etki yaratan ürünler arasında bilekte biten dar jean pantolonlar kışın vazgeçilmeyenleri arasında. En çok koyu renk ve deri detaylı pantolonlar oldukça ilgi görüyor.

Mont ve ceketlere baktığımızda bu sene çantalarda olduğu gibi kürklü detaylar ceketlerde de mangonun tercih edilenleri arasında. Kareli, kürklü, leopar desenli, kruvaze yakalı vb. modelleri mangonun bu kış en tercih edilenleri arasında.

Etekler reonuna baktığımızda bu sene en çok öne çıkan ve tercih edilenleri arasında yer alan çiçekli desenlerindeki ve deri gibi bir çok değişik kışlık etekler karşımıza çıkıyor. Bu yıl modern ve trend olan çiçekli desenli, deri detaylı, pilili, kumaş ve bir çok farklı modellerle modern giyimi yansıtan eteklere rastlamak oldukça güzel.

Tulum reonuna baktığımızda siyah renklerin yoğunlukta olduğunu görüyoruz. Kobalt mavi, mint yeşili ve çiçek desenli tulum modellerine rastlıyoruz. Kazak ve hırkalara baktığımızda soft renklerin yoğunlukta olduğunu görmek mümkün, kimi zaman çiçek desenli detaylı kazaklar karşımıza çıkıyor. Fakat siyah renkte bulunan kazaklar göz kamaştırıyor.

YORUMLAR