x

#neseninyeniyılhediyeleri - Instagram Çekilişi Sonuçları

Herkese mutlu yıllar! 2015'i takipçilerimizle keyifle karşılamak için 10 şirin hediye paketi hazırlamıştık. Bunlardan 5'i youtube çekilişi, 5'i de Instagram çekilişi içindi. Hediye paketimiz nasıldı merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Her ki çekiliş de 30 Aralık saat 24:00'ü gösterdiğinde sonlandı ve çekilişimiz yapıldı. Yeni yılın heyecanı üzerindeyken hemen açıklayalım ve yeni yıla kazananlar mutlu girsin istedik. Youtube çekilişine katıldıysanız eğer hemen buraya tıklayarak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Instagram çekilişimize katılmak için yapmanız gerekenler Guzelleselim.com Instagram hesabı @guzelleselim ve Neşe Koçinbiga Bayraktar'ın hesabı @kocinbiga'yı takip edip, çekiliş gönderimizi repostlamanız ve gönderinin altına katıldım yazmanız gerekliydi. Eğer tüm bunları yaptıysanız çekilişimize katılmış sayıldınız!

Kazanamayanlar üzülmesin; daha birçok çekiliş gelecek! Keşke her takipçimizi bu sepetlerle mutlu edebilsek, bizim yeni yıldan dileğimiz işte bu! Şimdilik 5 Instagram takipçimize gelsin #neseninyeniyılhediyeleri :)

Kazanan 5 Instagram takipçimizi hemen yazalım;

  1. @esmademirci9
  2. @zeypod
  3. @begum_tas
  4. @_zevvaal_
  5. @mervekckyn

Kazananları tebrik eder, yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini dileriz. Kazanan kişilerden hediye paketlerini hemen yollayabilmek için en kısa sürede 'a adres, ad/soyad ve telefon numaralarını mail atmalarını istiyoruz. Tebrikler, mutlu yıllar!

Güzelleşmek üzere...

<3

YORUMLAR