x

Rossmann’dan Alınabilecek 8 İyi Ürün

Rossmann'a gittiğinizde alışveriş sepetinizi dolduracak önerilerimle yine sizlerleyim! Rossmann'ın çoğu ürünü oldukça uygun fiyatlı ve bu uygun fiyatlı ürünler arasından fiyat/performans karşılaştırmasında benden geçer not alan ve bizzat tercih ettiğim 8 ürünü size yardımcı olmasını umarak listelemeye karar verdim ve düştüm Rossmann yollarına... Bakalım Rossmann alışveriş sepetime hangi ürünleri eklemiş ve sizin için fotoğraflamışım?

1- For Your Beauty Aqua Göz Maskesi

Göz çevresi şişlikleri, koyu halkalar için çok ideal. Uykusuz kaldığınızda buzdolabında soğuttuğunuz bu maskesi 2-3 dk. gözünüzde bekletmeniz göz altı morlukları ve şişliklerini hafifletecektir. Sabah kalkınca buzdolabında beklettiğiniz bu göz maskesini gözlerinize uygulayıp özellikle şişliklere veda edebilirsiniz. Çok uzun ömürlü bir ürün temizliğine dikkat ettiğiniz sürece yıllarca kullanabilirsiniz.

2- Rival de Loop Young French Manikür Şablonları

Fransız manikürü yapmak için kuaförün yolunu tutmanızı gerek kalmıyor Rival de Loop'un frenh manikür şablonlarıyla. Fransız maniküründe sol eli bir şekilde yapabiliyoruz ama sağ elde sonuç başarısızlıkla sonuçlanıyor çoğunlukla. Bu bantları yapıştırarak düzgünce beyaz ojemizi sürebiliyoruz pratik bir şekilde. İlk fransız manikürü deneyimlerimde başarılı bulduğum üründür.

3- Rival de Loop Young Oje Düzeltici Kalem

Oje sürerken kenarlara taşan kısımları temizlemek için üretilen özel kalemler var artık. Bunlardan bir alternatif de Rival de Loop Young'ın Oje Düzeltici Kalemi.

4- For Your Beauty Kozmetik Kalem Açacağı

Her makyaj çantasında olması gereken bir makyaj malzemesidir kozmetik kalem açacakları. For Your Beauty'in ikili açacaklarını denemediyseniz tavsiyelerim arasında.

5- Isana Aloe Vera Özlü Oje Çıkarıcı Islak Mendili

Her tatilde bana eşlik eden ürünlerin başında gelir Isana'nın asetonlu ıslak mendili. Seyahat çantamda fazla yer kaplamayacak ürünleri tercih ediyorum, benim gibi ojesiz gezmeyen biriyseniz bir-iki oje çıkarıcı ıslak mendili çantanıza atmanız yeterli. Aseton ve pamuk derdi yok!

6- Şirin Kurbağa Mendil

Çantanızda bulundurmak isteyeceğiniz şirin mendillere yer açabilirsiniz. Kullanırken eğlendiren şirin desenlerde kağıt mendiller var Rossmann'da.

7- Ped Kutusu

Her bayanın özel günlerinde yayında bulundurması gereken pedleri çantanızda nerede gizleyeceğinizi bilmiyorsanız bunun için üretilmiş özel ped kutuları var. Rossmann'da da renk renk ve farklı boylarda çeşitleri mevcut. Benim tercihim pembeden yana. :)

8- Rival de Loop Young Makyajı Matlaştırıcı Kağıt

Yine seyahat çantamda yeri olan bir ürün Rival de Loop Young'ın matlaştırıcı kağıdı. Yağlı ya da karma bir cilde sahipseniz parlamalara karşı acil çözüm sağlayan bu kağıtlardan edinebilirsiniz. Parfüm içermiyor ve yüz parlamalarını yok ediyor. Parlama olan kısma bastırın ve geri çekin; matlaştığını göreceksiniz.

Rossmann'da satılan ürünler arasından kullanıp önerdiğim 8 ürün bu kadar! İyi alışverişler diliyorum.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR