x

Son yılların bitmeyen modası: Nail Art - Tırnak Süsleme

Son yılların modası nail art hala daha cazibesini kaybetmiş değil. Yaratıcılığınıza bağlı olarak, sınırsız şekilde tınaklarınızı süsleyebilir, her ortama ve kombine uygun modeller çıkarabilirsiniz. Nail art'ın en keyifli yönü, kişiliğinize ve zevklerinize göre tamamen farklı bir şey ortaya çıkarabilmek.

Nail art için ihtiyacımız olan her şeyi internetten bulabilir ve normal mağazalardan daha ucuza alabiliriz. İnternet alışverişlerimizde indirim kuponu bulmayı ve kullanmayı unutmamak gerek. Boyner, Mac, Estee Lauder gibi markaların indirim kuponları ile alışverişimize ekstra indirim katabiliriz.

Saleduck kupon sitesinden ücretsiz bulabileceğiniz Boyner indirim kodu ile alışverişlerimize 15% fazladan indirim kazanabiliriz.

Aldığımız birbirinden güzel ürünlerle yapabileceğimiz yaratıcı, sizlere yön verebilecek 7 nail art örneği:

1. Çok Renkli

Bir süngere veya makyaj çubuğuna oje sürün ve tırnağınıza uygulayın. Bu şekilde birden çok rengi, akar şekilde tırnağınızda buluşturabilirsiniz. Havaların ısındığı bu zamanlarda şık olabilir.

2. Çizim

Mat siyah oje üzerine, kalıcı tebeşir ile dilediğiniz çizimi yapabilir, birbirinden yaratıcı nail artlar çıkarabilirsiniz.

3. Mıknatıslama

Ojelerinizi mıknatıslayarak onlara değişik magnetik şekiller verebilirsiniz. Aklınıza gelmeyecek şekilleri tırnaklarınızda taşıyın!

4. Puantiye

Önce tırnağınızı beyaza boyayın. Daha sonra bir kürdan ile renkli ojeleri tırnağınızın üzerine tek damla şeklinde damlatın. Dilediğiniz kadar rengi, dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

5. Kot Deseni

Tırnaklarınızda kot-denim deseni sağlamak için önce tırnağınıza beyaz oje sürün. Oje kuruduktan sonra, bir kat mavi oje sürün ve daha sonra asetonlu pamuk ile üzerini dağınık bir şekilde silin. Dilediğiniz şekilde kot deseni oluşana kadar yapın. Kotlarınız ile uyum gösterecek tırnaklarınız hazır!

6. Yazı

Tırnaklarınızı arka planda göstermek istediğiniz bir renk ile ojeleyin. Oje henüz kurumamışken, bir gazeteye bastırın. Gazetedeki yazılar ojelerinize geçecek ve size oldukça şık tırnaklar bırakacaktır.

7. Dünya Haritası

Tırnaklarınızı şeffaf oje ile ojeleyin. Daha sonra haritanın tırnağınızda olmasını istediğiniz bölgeye bastırın. Dünya'nın herhangi bir yerini, tırnağınızda taşıyabilirsiniz!

YORUMLAR