x

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Takma tırnak, kadınlar tarafından önceden çok tercih edilmemesine rağmen son zamanlarda oldukça popülerlik kazandı. Gelişen takma tırnak sektöründe üretilen tırnaklar eskisinden daha doğal ve güzel. Birbirinden farklı ürünlerle kadınların beğenisini toplayan takma tırnakların artan kullanımına bağlı olarak nasıl takılacağı ve nasıl çıkarılacağı ise merak konusu.

Takma tırnağın nasıl çıkarılacağını anlattığımız Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır? isimli videomuzu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Takma Tırnak Nasıl Takılır? adlı daha önceden yazmış olduğumuz yazımızdan konu ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Takma tırnağı doğru bir şekilde tırnağımıza taktık ve güçlü yapıştırıcı ile günlerce kullandık peki takma tırnağı nasıl çıkartacağınızı biliyor muyuz? Eğer cevabınız olumsuzda aşağıdaki adımları dikkatlice takip edin.

Takma tırnak nasıl çıkarılır?

  • Takma tırnakları çıkarmak için öncelikle aseton, pamuk, sıcak su, küçük bir kap ve vazelin vb. bir nemlendiriciye ihtiyaç duyulmakta.
  • Küçük bir kabın içerisine yarı yarıya aseton ve sıcak su konulur. Takma tırnaklar bu karışımın içerinde 10 dk. bekletilir.
  • Karışımın içerisinde bekletilen tırnaklar pamuk ile kurulanır ve takma tırnaklar kolaylıkla ve tırnağı zorlamadan kaldırılır.
  • Aseton, deriyi ve tırnakları kuruttuğu için nemlendirmek ve beslemek amacıyla vazelin sürülerek masaj yapılır.

YORUMLAR