x

Yaratıcı Göz Makyajları

Makyaj diyince aklınıza ne geliyor? Hayal gücünüzü ne kadar kullanabiliyorsunuz makyaj konusunda? Hep aynı makyajı yapıp çıkanlardan mısınız?

Makyaj bize göre çikolata gibidir. Kadına mutluluk verir. Sabah kalktığımızda şişmiş gözlerimizi, beti benzi atmış tenimizi, biçimsiz kaşlarımızı en fazla yarım saat içinde en güzel hale getiririz onunla. Hatta bazılarımız makyaja öyle bağlıdır ki bakkala giderken bile en azından rimelini sürer öyle çıkar insanların karşısına.

Bazı özel günlerimiz vardır, makyajla kendimizi tanınmaz hale getiririz. Ne gözler bize aittir, ne dudaklar ne de ten... Çoğu zaman da günlük makyajımızla koşuşturuz günlük hayatta. BB kremimiz, allığımız, rujumuz ve rimelimiz. Bizi daha canlı gösterecek ve en hızlı şekilde halledebileceğimiz makyajımızdır.

Bazı kadınlar ise çok beceriklidir. Hayal güçlerini kullanarak tırnaklarına nail art yaparlar. Ojelerin renklerini yetenekleriyle birleştirip tırnaklarına sanatlarını konuştururlar. Bir de bu yeteneğini göz makyajında kullananlar vardır. Bu tür makyajların gerçekten sanattan bir farkı yoktur. Farları uyum içerisinde bir araya getirmenin yanında ortaya enteresan sonuçlar çıkarırlar. Bazı makyajlar öyle inanılmaz ki! Bu zor makyajlar kaç dakikayı alıyor, ilk kimin aklına gelmiş, fikirler nerden çıkıyor merak etmemek elde değil. İşte bu yaratıcı göz makyajlarından sizler için derlediklerimiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizce de çok şaşırtıcı değil mi? Hiç böyle makyaj yapmayı düşündünüz mü ya da bundan sonra düşünür müsünüz? Aslında özel günlerinizde böyle fark yaratmak hiç fena fikir değil. Mesela doğum gününüzde en güzel makyaja siz sahip olmak istemez misiniz? O özel güne kadar kendinize denemeler yapabilir, kendinizi bu konuda geliştirebilir ya da farkında olmadığınız yeteneğinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Biz kadınların istedikten sonra yapamayacağı iş yoktur. Canınız sıkıldığınızda alın size yeni bir hobi :)

Güzelleşmek üzere.

Leopar Göz Makyajı Nasıl Yapılır? İzlemek İçin Tıklayın!

YORUMLAR