x

Yatakta Güzel ve Seksi Görünmenin Yolları

Her kadın erkeğini kendine bağlamak ister. Herkesin bildiği gibi erkekler de kadınının kendisini tatmin etmesini... Aslına bakarsanız yatakta güzel ve seksi görünmenin ilk kuralı kendinize güvenmenizdir. Fiziksel kusurlarınızı bir kenara bırakın ve içinizden geldiği gibi davranın. Emin olun partnerinizin gözünde çok çekicisiniz.

Erkekler sabahları güzel kokularla uyanmaya bayılırlar. Her zaman dediğimiz gibi akşamdan makyajınızı güzelce temizlemelisiniz. Sabah kalktığınızda akmış rimeliniz ve yastığa bulaşmış fondöteniniz sağlığınızdan açısından kötü olduğu gibi görüntü açısından da hoş olmayacaktır. Bozuk makyaj sizi olduğunuzdan daha da kötü gösterecektir. Makyajsız ve bakımlı cildiniz partnerinizin çok hoşuna gider. Sağlıkla parlayan cilt kadar çekici bir görüntü yoktur. Sıfır makyaj sizi çok rahatsız ediyorsa yüzünüze mis kokan bir tonik, vücudunuza nemlendirici ve dudağınıza renkli lip balm sürebilirsiniz. Ayrıca mikili pijamalarınızı da artık bir kenara bırakın. İpek gecelik ya da saten bir pijama sizi daha kadınsı gösterecektir.

Gece için özel planlarınız varsa, hazırlıklara sabahtan başlayabilirsiniz. Partnerinizi işe gönderirken verdiğiniz tutkulu bir öpücük ya da kısa bir mesaj onu daha da heyecanlandıracaktır. Gün içindeki aksiliklerin gecenizi engellemesine izin vermeyin ve o an geldiğinde tadını çıkarmaya bakın.

Ön sevişmeye çok önem vermelisiniz. Ön sevişme çiftlerin birbirini daha iyi tanımasını ve heyecanın daha çok artmasını sağlar. Büyük zevki ertelemek erkeğinizin iştahının daha da kabarmasını sağlar. Tıpkı ana yemekten önce yenilen başlangıçlar gibi... Fakat ertelemekle iptal etmenin arasındaki ince çizgeyi iyi ayarlamanız gerekiyor. Aksi takdirde bu zevki yaşamak istemediğiniz izlenimi verebilirsiniz.

Erkekler egolarını tatmin etmek ister. Bu yüzden sizin de o andan ne kadar zevk aldığınızı göstermeniz lazım. Bunu fiziksel hareketlerinizle ya da sözlerinizle dile getirebilirsiniz. Ağzınızdan çıkacak sözler çok önemli. Nasıl konuşacağınız size bağlı. Kimi erkek açık konuşmayı severken kimisi daha üstü kapalı sözlerden hoşlanır. Örneğin "beni çıldırtıyorsun" lafı bazı erkekler için etkileyici olabilir fakat bazıları için "bana dokunduğunda heyecanlanıyorum" gibi laflar daha güzeldir.

Sevişme anında pozisyonlarınızı sık sık değiştirmelisiniz. Sürekli aynı şeyler ilişkinizi monotonlaştırır. Farklı pozisyonlar öğrenmek için eğitici kitaplardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca uzmanlara göre seks oyuncakları da çok işe yarıyor. Evinizde ilginç bir eşyayı bile seks aracı olarak kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanın.

Mümkün olduğunca birbirinize yakın olmaya çalışın. Ten temasınız olabildiğince fazla olmalı. Birbirinize ne kadar fazla dokunursanız o kadar çok etkilenirsiniz. Onun kollarında kendini kadın gibi hisseden kadın olmalı, aynı zamanda ona erkekliğini hissettirmelisiniz. Ayrıca erkekler kadınlarının kendi tenlerine dokunmalarından da çok hoşlandığına saptanmıştır. Onun karşısında kendinize dokunmanız sizi kendinize güvenen ve ne istediğini bilen kadın izlenimi uyandıracaktır ve partneriniz sizi zevkle izleyecektir. Sevişme sırasında pelvis kaslarınızı ara ara sıkmak da onun isteğini tetikleyecektir.

Sevişme sonrası küçük bir sohbet yapabilirsiniz. Birbirinizi ne kadar çok etkilediğinizi konuşabilir o anları tekrar gözünüzde canlandırabilirsiniz. Unutmayın, ortada aşk olduğu sürece yaşadığınız her şey en güzelidir.

Güzelleşmek üzere.

Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı Öğrenmek İçin Tıklayın!

YORUMLAR