x

Bonusbay.com Çekiliş Alışverişi - Facebook Çekilişi

38,487

GÖRÜNTÜLEME

Bonusbay.com'a hemen üye olup Guzelleselim.com takipçilerine özel 10 TL hediye kuponu kazanmak için hemen tıklayın: http://tr.bonusbay.com/guzelleselim

İnternet üzerinden alışveriş özellikle biz kadınlar arasında giderek yaygınlaştı. Sabah kahvemizi alıp sitelerdeki yeni eklenen ürünlere göz atmak, almasak bile alışkanlık halini alıp bizi terapi eder oldu. Tam bu noktada da Bonusbay.com devreye giriyor. Bonusbay.com, dünyaca ünlü mağazalara ev sahipliği yapıyor ve gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerden para iadesi almanızı sağlıyor. Üstelik tamamen ücretsiz bir hizmet.

Sistem şu şekilde çalışıyor;

Bonusbay.com içerisinde en popüler alışveriş siteleri bulunuyor. Bonusbay hesabınızı kolaylıkla oluşturduktan sonra, giriş yapın, bir mağaza seçin ve her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayın. Kazanacağınız bonus miktarı mağazalara göre değişmekte.

Örneğin, %3,5 para iadesi olan bir mağazadan alışveriş yaptıysanız eğer harcadığınız paranın %3,5’i kadar bonus kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu bonusları da 30 TL’yi geçtiği anda banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Bu aktarılan bonuslar tamamen nakit para, yani istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü kozmetik, ayakkabı, aksesuar, giyim ve daha bir çok alandaki markaları bu şekilde alarak bir yandan güzelleşebilir ve bir yandan kazanabilirsiniz. Siz değerli Güzelleşelim takipçileri için özel oluşturulan video açıklamasındaki bağlantıyı tıklayarak kayıt olursanız eğer Bonusbay 10 TL nakit parayı size hediye edecek.

Şimdi hemen çekilişe geçelim;

Bonusbay üzerinden yaptığımız alışveriş ile oluşturduğumuz bu hediye sepetini kazanmak için Facebook sayfamızdan paylaştığımız bu videonun gönderisini beğenip paylaşın ve gönderinin altına katıldım yazın. Hepsi bu kadar! Guzelleselim.com Facebook hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook çekiliş hediyelerimiz; 

  • Yves Rocher Yumuşatıcı Makyaj Temizleme Mendili
  • Yves Rocher Yumuşatıcı Temizleme Sütü
  • Yves Rocher Yumuşatıcı Tonik
  • Yves Rocher 0 Organik Yumuşatıcı Vücut Peelingi
  • Yves Rocher 0 Organik Ferahlatıcı Duş Jeli
  • Yves Rocher 0 Organik Besleyici Dudak Balsamı
  • Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyici

Guzelleselim.com olarak şimdiden bol şans diliyoruz.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR