x

Detoks Banyosu Tarifi ve Hediye

147,565

GÖRÜNTÜLEME

Çok yoruldum, biraz detoks yapayım, toksinlerimden kurtulayım diyorsanız bu haftanın kendin yap videosu tam sizlik! Uzun süredir kullandığım detoks banyosu tarifini paylaşmak istedim sizinle.

Detoks Banyosu İçin Gerekli malzemeler;

  • 2 ölçek İngiliz tuzu  - Aktarlardan alabilirsiniz.
  • ½ - Yarım ölçek elma sirkesi
  • ¼ - Çeyrek ölçek karbonat
  • Birkaç damla nane yağı

Aktardan aldığım 2 ölçek ingiliz tuzunun içine yarım ölçek elma sirkesi ekliyorum. Çeyrek ölçek ise karbonat koyuyorum. Rahatlatması ve kokusunu bastırması için birkaç damla nane yağı damlatıyorum. Siz yasemin, gül, portakal, greyfurt, lavanta, tarçın, karanfil, vanilya gibi aromatik yağları da kullanıp denemeler yapabilirsiniz.

Detoks banyosu karışımını nasıl kullanıyorum?

Küveti çok sıcak olmayan, ılık suyla doldurup, karışımı ekliyorum. İçine girip en az 20 dk bu şekilde keyif yapıyorum. Gerçekten çok rahatlatıyor! Bir yandan da relax bir müzik eşliğinde bunu yaparsanız eğer terapi gibi oluyor.

Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı ve Güzelleşelim kanalına abone olmadıysanız abone olmayı unutmayın! Yorum bırakıp bir sonraki kendin yap videosu fikrinin sahibi olabilirsiniz!

NOT: The Body Shop Body Butter kazanan iki kişiyi 20-21 Mart 2016 tarihleri arasında buraya yazarak duyuracağım. Katılmak için hemen aşağıya yorum bırakıp, videoyu beğenmeniz yeterli!

Güzelleşmek üzere!

Neşe

Body Butter Yapımı ve Hediye

Tıraş Kremi Yapımı ve Hediye

YORUMLAR