x

Eylül Favorileri

61,416

GÖRÜNTÜLEME

Eylül favorileri videosu yayında!

1- Wet n Wild Megalast Rujlar
Mutlaka duymuş olmalısınız. Kalıcı ve mat! Sürümü kolay, kolay tazeleniyor.Dudağı kurutmuyor. Favorim Cherry Bomb!

2- E.L.F. Studio Angled Brush - Eyeliner Fırçası: Fırçası çok ince ve eğimli olduğundan eyeliner sürmek çok pratik ve kolay. İnce eyeliner sürmekte zorlananlara göre.

3- Duo Eyelash Adhesive, Dark Tone: Eyeliner sürdüyseniz eğer daha doğal bir bitişi var.

4- SNUPPS Uygulaması: Çok yeni bir uygulama,. Sahip olduğunuz ürünler için raflar oluşturabilir, puanlayabilir ve ayrıntılı
bilgi verebilirsiniz. Favori ürünlerinizi, koleksiyonlarınızı ekleyebilirsiniz. Beni @kocinbiga diye aratarak bulabilrsiniz.  =)

IOS için: https://itunes.apple.com/gb/app/snupps-your-stuff-at-your/id771685459?mt=8
ANDROID için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snupps.snuppsdroid

5- Organix Ektra Güçlü Nemlendirici ve Onarıcı Argan Şampuan: İçerisinde argan yağı var, argan yağlı diğer şampuanlar gibi saçta ağırlaşma yapmadı. Sülfatsız olduğu için normal şampuanlar gibi köpürmüyor ama temizlik hissi veriyor. Saçlarımı kremlemeden de kolayca tarayabiliyorum.

6- Organix Dökülmelere Karşı Vitamin E Bakım Kremi: Bir saç kreminden saç dökülmesini durdurması beklenmemeli. :) Yumuşatıyor, çok güzel kokuyor. 2-3 yıkamada bir uygulamada ektra saç dökülmesi yapmadı. 

7- Mineaderm Detox Shampoo - Arındırıcı Saç Bakım Şampuanı: Saçı yıpratmadan temizliyor. Yağ ve nem dengesini koruyor. Haftada birden fazla uygulanması saçları sertleştirir. İçerisinde çay ağacı yağı, Üzüm çekirdeği ekstraktı, Amino asit kompleksi, Hexapeptide-11, At kestanesi ekstraktı, Yeşil çay ekstraktı var.

Güzelleşmek üzere...

Neşe

YORUMLAR