x

Göz Altı Morlukları ve Şişliklerine Yeşil Çay!

78,344

GÖRÜNTÜLEME

K vitamini göz altı morlukları için üretilen kozmetik ürünlerin en temel maddesidir. Kılcal damarları kuvvetlendirir ve cilde esneklik verir. Piyadadaki pahalı ürünleri kullanmak yerine çok ekonomik bir şekilde evde koyu halkalarınıza özel bakımınızı yapabilirsiniz. Yeşil çayın içerisinde bolca K vitamini olduğunu varsayarsak yeşil çay bizim için bir çözüm olabilir.

Bunun için demlediğiniz yeşil çayın soğumasını bekleyin, yapraklarını bir beze sarın ve her iki gözünüzde 20 dk bekletin. Sallama yeşil çayla yapıyorsanız eğer suyunu için ve her iki poşetini gözünüzün üstüne koyup bekletin. Çayın sıcak olmaması son derece önemlidir çünkü sıcak su kan damarlarını genişletir, bu da koyu halkaların ve şişliklerin daha da artmasına neden olur.

20 dakika sonunda göz çevrenizi dinlenmiş ve sıkılaşmış hissedeceksiniz. Bu uygulamayı hergün yapabilirsiniz, gözünüze hiçbir zararı olmayacaktır. Alerjik bir göz yapınız varsa eğer bu uygulamayı mutlaka küçük bir yerde deneyip o şekilde yapmalısınız. İlk uygulamada bile etkili sonuç alacağınız bu kür ile göz şişkinlikler ve morluklarına elveda diyebilirsiniz.

Göz altı morluklarınız varsa eğer Göz altı morlukları neden olur? videomuzu izleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer? videomuzu izleyerek de nasıl tedavi edildiğiniz öğrenebilirsiniz.

Güzelleşmek üzere…

YORUMLAR