x

Kalın Eyeliner Nasıl Çekilir?

38,450

GÖRÜNTÜLEME

Kalın eyeliner nasıl çekilir? Kalın eyeliner sürme tekniği nasıldır?

Kalın eyeliner çekmek isteyen kişilerin için izlenmesi gereken yolu gösteren bir video hazırladık. Kalın eyeliner sürmek aslında çok kolay! Göz kenarında kalın bir eyeliner kuyruğu hattı belirleyin. Göz pınarından başlayarak o hattı birleştirin. 

Eyeliner; göz makyajının vazgeçilmezi, göz kontürlemede kullanılan ve çoğunlukla siyah tercih edilen, kirpik diplerine farklı şekillerde sürülerek göze kusursuz şeklin verilmesini sağlayan bir makyaj malzemesidir. Eyeliner sürmek belli bir deneyim gerektirse de kısa bir pratikten sonra da kendi eyeliner ınızı çekebilirsiniz. Eyeliner sürmeye başlayadan önce kendi göz şeklinizin farkına varmalı ve kendi göz şeklinize uygun eyeliner şeklini uygulamalısınız. Göz tipleri genel olarak; çekik göz, yuvarlak göz, badem göz, düşük göz, uzak göz ve yakın göz şeklinde sınıflara ayrılır. Bunun için kendi göz tipinize uygun eyeliner a karar vermeli ve uygulamaya sonra geçmelisiniz. 

Guzelleselim.com olarak hazırladığımız tüm göz şekillerine göre eyeliner uygulama tekniklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR