x

Kaşık İle Kolay Eyeliner Çekme Tekniği - Makyaja Yeni Başlayanlar İçin!

446,375

GÖRÜNTÜLEME

Makyaj yapmaya yeni başlayanlar için eyeliner sürmenin en pratik yollarından bir tanesi olan kaşık ile kolay eyeliner tekniğini gösteren bir video hazırladık. Bu videomuzu izleyerek yapamadığınız eyeliner kuyruğunu rahatlıkla yapacak, süremediğiniz düz çizgiyi rahatlıkla süreceksiniz.

Eyeliner; göz makyajının vazgeçilmezi, göz kontürlemede kullanılan ve çoğunlukla siyah tercih edilen, kirpik diplerine farklı şekillerde sürülerek göze kusursuz şeklin verilmesini sağlayan bir makyaj malzemesidir. Eyeliner sürmek belli bir deneyim gerektirse de kısa bir pratikten sonra da kendi eyeliner ınızı çekebilirsiniz. Eyeliner sürmeye başlayadan önce kendi göz şeklinizin farkına varmalı ve kendi göz şeklinize uygun eyeliner şeklini uygulamalısınız. Göz tipleri genel olarak; çekik göz, yuvarlak göz, badem göz, düşük göz, uzak göz ve yakın göz şeklinde sınıflara ayrılır. Bunun için kendi göz tipinize uygun eyeliner a karar vermeli ve uygulamaya sonra geçmelisiniz. 

Guzelleselim.com olarak hazırladığımız tüm göz şekillerine göre eyeliner uygulama tekniklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR