x

Kedi Gözü Eyeliner Nasıl Çekilir? - Cat Eyes Eyeliner

36,672

GÖRÜNTÜLEME

Kedi gözü eyeliner sürmek isteyenler için kedi gözü eyeliner sürme tekniğini gösteren bir video hazırladık. Kedi gözü eyeliner ile gözlerinizde ve bakışlarınızda fark yaratabilirsiniz. Özellikle gece makyajlarında kullanabileceğiniz kedi gözü eyeliner tekniğini daha kullanılabilir yapmak için kuyruklarını daha kısa tutabilirsiniz.

Eyeliner; göz makyajının vazgeçilmezi, göz kontürlemede kullanılan ve çoğunlukla siyah tercih edilen, kirpik diplerine farklı şekillerde sürülerek göze kusursuz şeklin verilmesini sağlayan bir makyaj malzemesidir. Eyeliner sürmek belli bir deneyim gerektirse de kısa bir pratikten sonra da kendi eyeliner ınızı çekebilirsiniz. Eyeliner sürmeye başlayadan önce kendi göz şeklinizin farkına varmalı ve kendi göz şeklinize uygun eyeliner şeklini uygulamalısınız. Göz tipleri genel olarak; çekik göz, yuvarlak göz, badem göz, düşük göz, uzak göz ve yakın göz şeklinde sınıflara ayrılır. Bunun için kendi göz tipinize uygun eyeliner a karar vermeli ve uygulamaya sonra geçmelisiniz. 

Guzelleselim.com olarak hazırladığımız tüm göz şekillerine göre eyeliner uygulama tekniklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR