x

L'oreal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel

262,792

GÖRÜNTÜLEME

L'oreal Paris Sunkiss Renk Açısı Jel Uygulaması

Yazın gelmesiyle birlikte artık saçlarımın da yaz moduna geçmesi gerektiğine karar verdim ve saçlarımda güneşin rengini yakalamak için L’Oréal Paris Sunkiss kullandım çünkü benim için saç rengimi birden değil de aşamalı açmak çok önemliydi, sunkiss ile hangi tonda duracağımı aşamalı olarak kontrol edebildim böylece.

Sunkiss boyasız saçlara öneriliyor ve benim saçımda boyasız ve tamamen kendi doğal rengiydi; siyaha çok yakın koyu kestaneydi. Kısacası Sunkiss ile içim çok rahattı. Ben tüm saçıma uyguladım ve bu görünümün ismi sunkisskaliforniya. Bu videoda size bunu nasıl elde edebileceğinizi anlatacağım. 

3 uygulamanın ardından saçım kesinlikle istediğim renk! Videodan belki belli olmayabilir ama göz rengim ile aynı tonda oldu ve bu da çok doğal bir görünüm verdi. Kendi renginden 2 ton kadar açıldı. Sunkiss ile her uygulamada kontrol bendeydi ve istediğim tonda durabildim. Bu kesinlikle harika bir şey. Havuz kenarında güneşlenirken bile uygulayabilecek kadar kolay bir uygulaması var. Saçlarıma hiç zarar vermedi, yumuşacıklar ve miss gibi kokuyor.

Sunkiss ile güneş artık saçlarımda!

#sunkisskaliforniya görünümü ile benim için yaz asıl şimdi başladı!

YORUMLAR