x

Makyaj Fırçaları İçin Kozmetik Organizer Yapımı (Nutella kavanozu ile)

71,128

GÖRÜNTÜLEME

Makyaj fırçalarınız için bağımlılık yaratan Nutella’yı yedikten sonra elimizde kalan kavanozunu kullanarak kozmetik organizeri yapacağız. Bunun içinde evde kullanmadığınız kurdela, inci kolye ve lavanta kesesi süsleri gibi eşyalarımızı değerlendireceğiz.

Öncelikle kavanoz kapağı uzunluğunda kurdelamızı kesip yapıştırıcı ile kenarlarına düzgünce yapıştırıyoruz. Ardından yine aynı uzunlukta inci kolyemizi kesip şekildeki gibi yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz. Eğer evde düğün, kına, nişan gibi davetlerden kalan süslü lavanta kesesi varsa onun süsünü de koparıp hemen ortasına yapıştırabilirsiniz. Deniz taşlarını ve kabuklarını kavanozun dibine koyarak organizerinizi tamamlayabilirsiniz. Makyaj fırçalarınız için organizer yapımı tamamdır!

Elde kalan kullanmadığınız eşyalarla şık ve ekonomik olan bu organizer gibi keşfedilecek daha birçok ürün olduğunu unutmayın ve diğer kendin yap videolarımıza bir göz atın. Videolarımızı izleyerek yaptığınız çalışmaların resimlerini bize yollarsanız eğer Güzelleşelim.com’un sosyal medya hesaplarında paylaşabiliriz. Gönderilerinizi bekliyor olacağız.

YORUMLAR