x

Makyaj Fırçaları İçin Kozmetik Organizer Yapımı (Uğur böceği ve yapraklar ile)

21,443

GÖRÜNTÜLEME

Evde kullanmadığınız kavanozları kullanarak makyaj fırçalarınız için kozmetik organizerler yapabilirsiniz. Bugün sevenleri oldukça fazla olan Nutella kavanozunu kullanarak sevimli bir kozmetik organizer yapacağız.

Öncelikle Nutella kavanozunun üst kısmını falçata ile düzgünce ve elimizi kesmemek için dikkatlice kesiyoruz. Kapağı kestikten sonra geceleri ışık saçan özel taşları içine koyarak üst kısmını evdeki ürünlerle süslemeye başlıyoruz. Doğal taşlarla da dibini süsleyebilirsiniz. İlk adım olarak bahar ve yaza uygun bir organizer için hediye kartının üstüne yapıştırılan ve atılmaya kıyılamayan uğur böceği ve evde gözümüze kestirdiğimiz yapma çiçeklerin birkaç yaprağını tercih ediyoruz.

Uğur böceğini yapıştırıp ardından yaprakları da güçlü bir yapıştırıcı ile kavanozumuzun köşesine yapıştırıyoruz. Uç kısımdaki görüntüyü yine bir yaprak ile gizleyebilirsiniz.

İşte bu kadar! Evdeki ürünlerle yine çok ekonomik ve farklı bir organizer yaptık. Ev ortamında yapabileceğiniz ekonomik çözümler için diğer kendin yap videolarımızı izleyebilirsiniz. Videolarımızı izleyerek yaptığınız çalışmaların resimlerini bize yollarsanız eğer Güzelleşelim.com’un sosyal medya hesaplarında paylaşabiliriz. Gönderilerinizi bekliyor olacağız.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR