x

Makyaj Fırçaları İçin Kozmetik Organizer Yapımı -1

13,041

GÖRÜNTÜLEME

Makyaj fırçalarımızı, göz kalemlerimizi ya da lip glosslarımızı organize etmek için evde kullanmadığımız küçük kavanozlardan faydalanıp kendi kozmetik organizerimizi yapabiliriz.

Bunun için evde kullanmadığımız ürünleri süslemek için kullanacağız. Kavanozun ağzı genişliğindeki kurdelayı kavanozun kenarlarına güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz. Düğün, kına gibi davetlerden kalan lavanta, lokum kesesini boşaltıp kavanozun ucuna şekildeki gibi bağlıyoruz.

İşte sadece iki adımda kavanozdan yaptığımız kozmetik organizerimiz hazır. Birkaç adımda kullanmadığımız kavanozu farklı bir kimliğe yine kullanmadığınız eşyalarla dönüştürebilirsiniz. Fırçalarınızı içine koyarak kozmetik organizerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evdeki ürünlerle yine çok ekonomik ve farklı bir organizer yaptık. Ev ortamında yapabileceğiniz ekonomik çözümler için diğer kendin yap videolarımızı izleyebilirsiniz. Videolarımızı izleyerek yaptığınız çalışmaların resimlerini bize yollarsanız eğer Güzelleşelim.com’un sosyal medya hesaplarında paylaşabiliriz. Gönderilerinizi bekliyor olacağız.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR