x

Makyajla Burun İnceltme/ Küçültme

113,819

GÖRÜNTÜLEME

GÜZELLEŞELİM ANDROİD UYGULAMASINI İNDİRİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cnt.guzelleselim

Yüz kontürlemenin önemli aşamalarından bir tanesi de buruna istenilen şeklin verilmesidir. Burun olduğundan daha geniş ve büyükse makyajla inceltilip küçültülebilir.

Ten renginden iki ton koyu pudra, mat bronzer, kapatıcı, fondöten ya da göz farıyla burnunuzun yanlarından şekildeki gibi bir hat çekin ve üstten kaş başlarıyla doğal durması için birleştirin. Ardından burun ucunda geniş bir “V” şekli çizin. Kremsi bir ürün kullanıyorsanız eğer parmaklarınızla ürünü sadece burun yanlarına doğru yayın. Ürünün burun üstüne gelmemesine özellikle dikkat edin çünkü o zaman bu işlemin hiçbir anlamı olmaz. Toz ürünleri de karıştırma fırçasıyla dağıtabilirsiniz. Aydınlatıcıyı da sadece burun üstüne şekildeki gibi sürün ve yine parmaklarınız yardımıyla dağıtın.

Aydınlatmak için ten renginizden iki ton açık pudra, göz farı, aydınlatıcı ya da fondöten kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı ışık altında yapmaya özen gösterin aksi takdirde yapay bir görüntü oluşturabilir, ünlülerin düştüğü komik hallere düşebilirsiniz.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR