x

Nutra Miscellar Temizleme Suyu - İnceleme

99,196

GÖRÜNTÜLEME

Nutra Miscellar Temizleme Suyu İncelemesi

Biliyorsunuz ki makyaj yapmaktan daha önemli bir şey varsa o da onu doğru temizlemektir. Bugün bu gördüğünüz makyajı birlikte temizleyelim dedim. Ne yapmıyoruz? Kesinlikle çok yorgun olsak bile makyajlı uyumuyoruz ve makyajımızı tamamen cildimizden temizlediğimizden emin oluyoruz.

Makyajımı temizlemek için Avon’un yeni çıkardığı ürünlerinden olan Nutra Miscellar Temizleme Suyu kullanacağım. Çok yönlü bir ürün, göz, yüz ve dudak makyajında kullanıldığı gibi, tonik olarak da kullanılabiliyor. Ben daha çok yüz makyajımı temizlemek için kullanıyorum.

Durulama gerektirmiyor. Bu tip durulanma gerektirmeyen ürünlerin cildin yağ dengesini koruması çok önemli, aksi halde sivilceye meyilli ciltlerde sorun yaratıyor ve benimde maalesef sivilceye meyilli karma bir olduğundan ürünleri çok dikkatli seçiyorum. Bu arada tüm cilt tipleri için uygun bir ürün.

Biliyorsunuz misel suları çok popüler, bence en önemli yanı pratik oluşları ve makyajı kolayca temizleyebilmeleri. Gece yatmadan önce çok yorgun olsam bile kısa sürede makyajımı ve cildimi temizlemek için kullanıyorum. Ayrı ayrı ürün kullanmak yerine tek bir ürünle makyajımı temizlemiş oluyorum.

Pamuğa bir miktar üründen alıp önce gözlerden başlayarak temizliyorum. Pamukta makyaj artıkları görmeyinceye kadar pamuğa ürün alıp silmeye devam ediyorum. Bastırmaya gerek kalmadan kolayca makyaj çıkıyor. Genelde bu şekilde 2-3 pamuk tüketiyorum, çok yoğun gece makyajlarında ise bu sayı artabiliyor.

Kullanım sonrası bende yarattığı hissiyata gelecek olursak; kesinlikle ilk sırada ferahlık hissi var, uyguladıktan sonra cildimin nefes aldığını hissediyorum, cilde rahatlık ve yumuşaklık veriyor. Çok temiz içerikli, paraben içermiyor. Artık bilinçli tüketici olmanın ve paraben içeren ürünleri almamanın zamanı geldiğini düşünüyorum, lütfen sizde içeriğine dikkat edin. İçinde Miscellar denilen moleküller sayesinde tüm artıkları mıknatıs gibi çekebiliyormuş. Tabii bu teorik bir bilgi, pratikte benim gözlemlediğim kullandıktan sonra ciltte yarattığı parlaklık ve canlılık, bu da iyi temizlediğinin bir göstergesi zaten. 

Bu şekilde temizlediğim cildimin verdiği rahatlık ile rahattt bir uykuya dalıyorum.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR