x

Okul Saç Modelleri

656,766

GÖRÜNTÜLEME

Okul İçin Saç Modelleri

Okulların açılmasına sayılı günler kala, okulda yapabileceğiniz haftanın her gününe özel bir önerim var!

Öncelikle Elidor’ın Doğanın Enerjisi Canlı ve Dirençli saçlar 7/24’ünü saçım hafif nemliyken saç uçlarıma çok az bir miktar uyguluyorum. Anında saça parlaklık veriyor ve kolayca taranmasını sağlıyor. İçinde Ginseng bitkisi var. Zayıf ve kuru saçları güçlendiriyor, saçın direncini arttırıyor.

Aynı serinin ekpress bakım spreyini de kahküllerime sıkıyorum, ağırlaştırmadan ve gün içinde yağlılık hissi olmadan elektiriklenmenin önüne geçmiş oluyorum. Seride bulunan şampuan ve saç kremi gibi bu spreyin içinde de Ginseng var. Amaçları aynı; saçı canlandırıp, direncini arttırmak. Isı uygulamadan böylece şekil veriyorum kahkülüme, sabahları pratik oluyor. Tarakla düzeltip kurumasını bekliyorum sadece.

Hadi ilk modele başlayalım!

Yarım Kurdela Saç Modeli

Saçımı tarayıp, lastik tokayla topluyorum ve bu şekilde bırakıyorum. İkiye ayırıp tel tokalarla yanlara tutturuyorum. Bir tutam saçı da üstten alt kısma doğru geçiriyorum. Ve fiyonkum hazır!

Twisted Saç Örgüsü

Saçımı yana ayırıp bir kalın tutamı ikiye ayırıyorum. Her seferinde alt tutama saç ekleyerek çevirip istediğim yere kadar geliyorum ve topluyorum.

Örgü ile Çiçek Saç Modeli

Saçımı yandan ayırıp düz örüyorum, bağlıyorum ve örgüleri genişletiyorum. Ardından bu şekilde dolayıp tel tokayla tutturuyorum.

Donat Tokası ile Saç Modeli

Saçımı iki yandan topluyorum. Küçük boy donat tokasını geçirip, saçları yayıp bağlıyorum. Kalan saçları örüp etrafına sarıyorum. Bu kadar! Bu modeli ilk defa yaptığım doğrudur.

Kurdela Saç Modeli

Tüm saçımı toplayıp, topuz yapar gibi yarıda bırakıyorum. İkiye ayırıp alttan yanlara tel tokayla sabitliyorum. Arkadan aldığım yeteri miktardaki saç tutamını alttan geçiriyorum. Arkadaki boş saçları da fiyonk kulaklarının içine hacim vermesi için itiyorum ve tokayla sabitliyorum. Ve fiyonkum tamamdır!

Videoyu beğendiyseniz beğene tıklamayı, kalanıma abone olmadıysanız olmayı unutmayın!

Güzellik ve Makyaj Kanalıma Abone Olmak İçin Tıkla: http://goo.gl/gLU2zD

Diğer saç modelleri için: http://goo.gl/Z3W9tF

Güzelleşmek üzere!

Neşe

YORUMLAR