x

Parça Kumaşlardan Bandana Yapma - Eşarp Bandana Modelleri

308,079

GÖRÜNTÜLEME

Kullanmadığınız tül vb. parça kumaşları bir iki hamlede bandana gibi kullanabilirsiniz. Üstelik sadece keserek. Dikiş yapmanıza gerek yok.

İki parça eşarp kumaşını bu şekilde çaprak geçirerek klasik bandana şekliyle arkadan bağlayarak güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yine aynı birbiri içine geçmiş çapraz iki parça kumaşı bu sefer alnınızdan bağlayarak fotoğraf çekiminde çarpıcı görünüm yakalayacağızı garantileyen bu modeli yapabilirsiniz.

Kalınca bir kumaşınız varsa eğer tüm saçlarınızı arkaya iten ve yüzü öne çıkaran bu yandan bağlama tekniğini kullanabilirsiniz.

Zümrüt yeşilinin modası hiç geçmez. Yine diğerlerindan biraz daha uzun kumaş ile çapraz bağlama tekniğini deneyebilirsiniz. Enseden başlayarak alında çapraz hamleler yaparak yine farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Evde kullanmadığınız kumaşlardan ya da manifaturacılarda bir liraya satılan bu parça kumaşları alarak yapılabilecek daha birçok bandana bağlama modelleri bulunuyor. Kullanmadığınız eşyaları değerlendirmek biraz istek ve biraz da hayal gücü gerektiriyor.

Güzelleşmek üzere...

YORUMLAR