x

Şelale Saç Örgüsü | Örgü Saç Modelleri

119,346

GÖRÜNTÜLEME

Şelale Saç Örgüsü Nasıl Yapılır?

Bugün daha önce videosunu hazırladığım şelale saç örgüsünün bir farklı modelini yapacağım. Bu gördüğünüz şelale saç modelinin yapımı aslında çok kolay!

Şelale Saç Örgüsü Yapımı:

  • Öncelikle saçı yandan ayırıp bir tutam alıyorum ve normal örgüdeki bir örgü yapıyorum.
  • Daha sonra alttaki tutamı bırakıp üstten biraz saç alarak örgüye ekliyorum. Her bir örgü sonunda alttaki tutamı bırakıp üstten saç alarak örgüye ekliyorum ve bu şekilde şelale saç örgümü yapmış oluyorum.
  • İstediğim yere kadar ördükten sonra da lastik toka ile bağlayıp tel toka ile tutturuyorum.
  • Daha sonrada aynı önceki işlem gibi şelale saç örgümün ikinci sırasına başlıyorum. Bu işlemde sadece dikkat etmem gereken nokta; üstten aldığım saçların şelale gibi akan saç tutamlarından oluşması.
  • Her bir örgüde üstten bu demetleri örgüme ekliyorum. Ve istediğim kısma kadar örüp ucunu bağladıktan sonra tel toka ile tutturup örgümü tamamlamış oluyorum.

Hepsi bu kadar! Birkaç denemede şelale saç örgüsünün bu modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı ve Guzelleselim.com youtube kanalına abone olmadıysanız abone olmayı unutmayın! İsteklerinizi de yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler!

GÜZELLEŞELİM IOS UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN: https://itunes.apple.com/us/app/guzelleselim-makyaj-sac-cilt/id946052031?l=tr&ls=1&mt=8
GÜZELLEŞELİM ANDROİD UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cnt.guzelleselim

Güzelleşemek üzere...

Bize bu kelimelerden ulaştınız; şelale saç örgüsü nasıl yapılır, şelale örgüsü, örgü ile saç modelleri, saç modelleri, doğal saç modelleri, kolay saç modelleri, saç videoları, saç bakımı, güzellik videoları.

YORUMLAR