x

İpek kirpik uygulaması sonrası dökülen kirpikler yeniden çıkar mı?

+1 oy
22 Kasım 2015 melisblt (130 puan) sordu
24 Kasım 2015 nesekocinbiga düzenledi
Merhabalaar :)

Dökülenlerin yerine yenisinin gelmesi cok zaman alıyormuş ve ince çıkıyormuş bu doğru mu?Bir de daha gür,sık,kalın çıkması için önerebileceğiniz yöntemler var mı?Şimdiden teşekkürler..

1 cevap

0 oy
24 Kasım 2015 nesekocinbiga (7,530 puan) cevapladı

Merhabalar! :)

Kim demişse yalan söylemiş, doğru ürünler kullanıldığı takdirde zaman almadan çok çabuk uzayabiliyor. Aceleyle çıkardığım takma kirpiklerle birlikte elimde kalan kirpiklerime selam olsun.. =) 

Kirpiklerim düz olmasına rağmen oldukça uzunlar sürdüğüm bakım yağları sayesinde. En etkili olan yağ tartışmasız hint yağı ama iyi ve güvenilir bir yerden temin etmeniz gerek.

Ben son zamanlarda Moshos Garden'ın kaş ve kirpik bakım yağını kullanıyorum ve alt kirpiklerimde yarattığı etkiden çok memnunum. Her gece yatmadan önce kulak temizleme çubuğu ile uyguluyorum. Dökülen kaş ve kirpiklerime çok iyi geldi. Hint yağı da tartışmasız en iyi gelen yağ zaten.

İlk olarak tabii kirpikler ince çıkıyor ve uzadıkça kalınlaşıyor ki bu çok normal değil mi?

Çok fazla suya dayanıklı, zor çıkan mascara kullanmadan, göz makyajınızı nazikçe temizleyin. Önemli bir dökülme varsa sabah akşam uygulayın hint yağını ve makyaj yapmayın bir iki hafta. Bakın hemen kirpikleriniz nasıl çıkıyor.

Kirpikleri kirpik kıvırıcı ile kesilmiş takipçimi bu şekilde bir ay sonraki düğününe hazırlamıştık. Çok etkili olmuştu.

Korkulacak bir şey yok, düzenli kullanınca kaş da, kirpik de çıkıyor. :)

Güzelleşmek üzere!

Hoş geldiniz, Guzelleselim Q&A sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...