x

The Balm Meet Matt(e) Hughes Likit Ruju kullanamıyorum, nasıl değerlendirebilirim?

+1 oy
25 Kasım 2015 Haruka (130 puan) sordu
Merhaba, iyi akşamlar. Geçenlerde yapılmış olan Gratis indiriminde gaza gelip The Balm Meet Matte rujunun kıpkırmızı rengini havada kaparak almış bulundum. Fakat evde sakin kafayla denediğimde bu rengi kullanamayacağıma karar verdim. :D Bu Ruj matlaşan rujlardan olduğu için yapısını bozmadan nasıl rengini değiştirebilirim bilemedim. Sizin bir fikriniz varsa duymayı çok isterim. :D

1 cevap

0 oy
25 Kasım 2015 nesekocinbiga (7,530 puan) cevapladı

Merhabalar!

Gratis indirimini 23 Kasım'a kadar devam ettiğini sanıp 22 Kasım'da %50 indirimin hayaliyle boş raflara bakan biri olarak, hadi geldik bir şeyler bakayım düşüncesiyle ilk denediğim ürün sanırım elinizdeki üründü. Yanılmıyorsam 34 TL idi fiyatı, dün gelseydim yarı fiyatına alacaktım deyip almadan çıkmıştım. Kırmızı ruj aşığı ben, mat makyaj sevdam ile birleşince The Balm Meet Matt(e) Hughes Likit Rujun cazibesi artıyor. O nanemsi kokusu da ayrı bir güzel değil mi?

Şimdi ürünün kırmızı oluşu mu, mat oluşu mu kullanmamanıza etken? Kırmızı rengin yakışmayacağını düşünüyorsanız eğer dudak kalemi niyetine uygulayabilirsiniz. Fırçası sayesinde dudağınızda kolayca kontur uygulayabilirsiniz ve kullanabildiğiniz koyu rengi üzerine uygulayabilirsiniz, dudak makyajınızın kalıcılığını fazlasıyla arttıracaktır. Diğer yandan koyu ruju uyguladıktan sonra sadece orta kısmına bu mat kırmızı ruju uygularsanız eğer çok doğal bir ombrelik elde edebilirsiniz. Geçen senelere kadar moda olan o aşırı ombre dudaklardan bahsetmiyorum, çok doğal bir geçişten bahsediyorum.

Dudakta matlaşan, uzun süre kalıcı rujlar favorilerim arasında ve genelde dudak kalemi kullanmaya üşendiğim zamanlarda dudak kalemi olarak kullanıyorum. Dudakta kuruduktan sonra üstüne sürdüğünüz rujun yapısını bozmuyor biraz dikkatli sürdüğünüzde. The Balm'ın mat likit rujları dudağı da kurutmuyor, dudağımı kurutur endişesi taşıyorsanız.

Umarım faydalı olmuştur yanıtım.

Güle güle kullanın benim indirimden alamadığım The Balm Meet Matt(e) Hughes likit ruju. :)

Güzelleşmek üzere!

Hoş geldiniz, Guzelleselim Q&A sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...