x

Şubat Favorileri | Uygun Fiyatlı Rujlar ve Güzelleşelim Uygulaması

150,932

GÖRÜNTÜLEME

Şubat Favorileri

Herkese merhabalar! Bu ayın favori ürünlerimi; uygun fiyatlı elimden düşmeyen rujlarım, göz kalemim, vücut kremim, favori matlaştırıcı nemlendiricim ve favori Güzelleşelim Uygulaması oluşturuyor.

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof’un 15 numarası kahve tonlarında gün boyu kalıcı mat ruj. Bunu çoğu videomda da kullanmıştım zaten. Fiyatı 18 TL olması gerek. Duruşuna bayılıyorum, kylie jenner makyajı yaparsam bunu kullanacağım. :)

Oriflame The ONE Colour Unlimited Mat Ruj

The One Unlimited Red Passion’ı da soğuk alt tonlu, mat bitişli bir ruj. Asansörlü bir ambalajı var, sürümü kolay. Sürerken zorlandığımız ünlü kırmızı Mac Ruby Woo gibi değil. Dudağı kurutmuyor ve dişleri beyaz gösteriyor. 1.7 gr olduğundan çabuk bitecek gibi. Fiyatı 29.90 olsa da 11.90’a indirimde sahip olabiliyorsunuz.

Max Factor Lipfinity Colour + Gloss

Sırada yine bir kalıcı ruj var. %50 Max Factor indirimi varken edindiğim More&More Macchiato rengi. Sürdükten sonra matlaşan ruju ve parlatıcısı olarak 2 bölümden oluşuyor. Şeftali tonlarında bitişini çok sevdiğim bir renk. Parlatıcısını çok az sürüyorum, matlığını daha çok seviyorum. Fiyatı 50 TL olduğundan %50 indirimi bekleyip alın mutlaka.

Golden Rose Vitamin E - 71

Son olarak sırada Golden Rose Vitamin E 71 numaralı ruju var. Saten bitişli harika bir kahve. Sürdüğümde sorulan rujlardan oluyor. Fiyatı 17-18 TL civarındaydı.

Sigma Blending Brush E25

Sigma’nın E25’i Şubat ayında çektiğim tüm videolarda kullandığım karıştırma fırçası. Bendeki seyahat boyu, devamlı makyaj çantamda. Göz makyajın doğal geçişlere sahip olmasını sağlayan kusursuz gölgelendirme sunan bir fırça.

Emily Waterproof Eye Pencil

Emily’nin 122 numaralı göz kalemini denedim bu ay ve çok sevdim. Çok güzel bir bej rengi. Kolay sürülüyor. Bu arada Emily kalemlerini hijyenik yerlerden satın almaya dikkat edin, neredeyse hepsi tester mış gibi deneniyor, ben süpermarketten almıştım. Fiyatları çok uygun zaten.

The Body Shop Moringa Body Butter

The Body Shop’un Moringa Body Butter’ı en başta kokusuyla beni büyüleyen bir vücut kremi. Banyoda keselendikten sonra tüm vücuduma bunu sürüyorum. Kuru ciltler için uygun çünkü yağlı bir yapısı var. Bacaklarım çok kuru olduğundan sürünce yumuşacık yapıyor ve hemen emildiğinden rahatsız edici vazelimsi hissi kesinlikle vermiyor. İçeriğinde moringa yağı, üzüm çekirdeği yağı, susam yağı, bal ve kakao yağı gibi doğal yağlar var.

Bioderma Sebium Mat Nemlendirici

Son ürünümde karma cildimin ihtiyaç durumuna göre kullandığım Bioderma’nın mat nemlendiricisi. Karma ve yağlı ciltler için uygun. Yüzümün çok yağlandığını hissettiğim dönemlerde dönüşümlü olarak kullandığım ürünlerden birisi. Hemen emilen ince yapılı ve yağ içermeyen bir ürün. Sabah yüzümü temizledikten sonra sürüyorum ve gün içinde parlama sorunu yaşamıyorum. Bunu sürüp güvenle makyaj yapabiliyorsunuz.

Güzelleşelim Uygulaması!

Guzelleselim.com'un mobil uygulamasını indirip yeni videolarımdan haberdar olmak ve kolayca videolarımı izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan IOS ve ANROID uygulamasını indirebilirsiniz. :)

Güzelleşelim Android Uygulamasını indirin: http://nese.li/androiduygulamasi
Güzelleşelim IOS Uygulamasını indirin: http://nese.li/guzelleselimuygulamasi

YORUMLAR