x

Tıraş Kremi Yapımı ve Hediye

149,318

GÖRÜNTÜLEME

Bugün vücut bakımıyla ilgili bir kendin yap projesi yapalım dedim. Vücuttaki kıl sorunu kadın, erkek herkesin problemi. Ve siz bu kıllarınızı tıraş bıçağı ile uzaklaştırıyorsanız eğer bugün yapacağım tıraş kremi ilginizi çekecektir.

Kıl temizliğimizi yaparken krem kullanmak; tenimizin aşınıp kurumaması, üstteki deriyi sıyırıp almamamız ya da zamanla uygulama bölgesinde kararma olmaması için çok önemli. Zamanla bu aşınmalar deriyi maalesef ki çok karartıyor.

Tıraş kremini hemen başlayalım yapmaya!

Tıraş kremi için gerekli malzemelerim;

  • 1 çay bardağı şampuan

  • 1 çay bardağı saç kremi

  • 3 tatlı kaşığı vücut losyonu ya da krem

  • 3 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı ya da 3 tatlı kaşığı vazelin

  • Tercihen birkaç damla nane yağı

Tüm malzemeleri bir kabın içinde iyice karıştırıp boş bir şişeye alıyorum, kolay kullanım açısından benim gibi pistonlu şişeleri tercih edebilirsiniz. Bu arada mentollü hissi sevenler içine birkaç damla nane yağı koyabilirler.

Bunu elbette şuan denemeyeceğim gerçekten, kameranın önünde bıçakla kıl temizliği hiç hoş değil ama şundan emin olun sonuç muazzam! :) Hindistan cevizi yağının kokusu harika, bu krem tıraş bıçağıyla kılları çok kolay temizliyor, deriye sürtünüp sonradan bir kuruluk hissi bırakmıyor.

Neyse videosu benden, yapıp kullanması sizden. :) Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı, yorum yapmayı ve “Güzelleşelim” Youtube kanalına abone olmadıysanız abone olmayı unutmayın!

NOT: Makyaj malzemesi organizerini kazanan kişiyi 20-21 Mart 2016 tarihleri arasında buraya yazarak duyuracağım. Katılmak için hemen aşağıya yorum bırakıp, videoyu beğenmeniz yeterli!

Güzelleşmek üzere!

Neşe

YORUMLAR